www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11695 ۱۹:۲۳ ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

پایان دوران ۲۸ ساله سوپرمن

روی جونز جونیور در آستانه پنجاه سالگی سرانجام دستکشهایش را آویخت!

به گزارش پایگاه خبری رزم آور “روی لِوِستا جونز جونیور” بوکسر ۴۹ ساله امریکایی – روسی و قهرمان شش دوره بوکس جهان در چهار کلاس وزنی مختلف (میان وزن،فوق میان وزن،نیمه سنگین وزن و سنگین وزن) پس از حدود بیشت و هشت سال حضور در دنیای بوکس حرفه ای بامداد جمعه بازنشستگی اش را اعلام کرد.

سوپرمن در کارنامه حرفه ای خود ۷۵ مبارزه انجام داد که حاصل آن ۶۶ پیروزی (۴۷ پیروزی با ناک اوت) و ۹ باخت (۵ شکست با ناک اوت) بود.

اگر نگوییم بهترین بدون شک جونز یکی از بهترین های تاریخ بوکس جهان است. جونز مدال نقره المپیک ۱۹۸۸ سئول را از آن خود ساخت.”کاپیتان هوک” در سال ۱۹۹۹ عناوین قهرمانی نیمه سنگین وزن WBA,WBC و IBF را یکجا در اختیار گرفت.مجله The Ring در سال ۱۹۹۴ او را به عنوان “فایتر برتر سال” معرفی کرد و تالار مشاهیر بوکس نام وی را به عنوان “فایتر برتر سال ۲۰۰۳” ثبت کرد.RJ سه بار در سال های ۱۹۹۶،۲۰۰۰ و ۲۰۰۳ جایزه بهترین بوکسر ESPY را به دست آورد و انجمن نیسندگان بوکس امریکا نام او را به عنوان برترین فایتر دهه ۹۰ معرفی کرد.

روی جونز پس از دورانی پرپیچ و خم سرانجام بامداد جمعه ۲۰ بهمن پس از پیروزی بر هموطنش “اسکات سیگمون” رسماً بازنشستگی اش را اعلام کرد.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴