www.khabarrazmavar.ir

با حضور 20 بوکسور برتر ایران

شناسه خبر : 11848 ۱۰:۳۳ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶

پایان جام “نبرد حرفه‌ای ها” با معرفی نفرات برتر

رقابت‌های بوکس جام شهدای مدافع حرم با عنوان نبرد حرفه‌ای ها با حضور برترین بوکسورهای تیم ملی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، اولین دوره رقابت های بوکس جام شهدای مدافع حرم که با حضور ۲۰ بوکسور برتر ایران در سالن ورزشی دانشگاه آزاد شهرستان رودهن برگزار شد، با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

امید احمدی صفا در وزن ۴۹، محمدپور در ۵۶،بهرام شهبازی و آرمین امجدیان ۶۰، سجادکاظم زاده در ۶۹، سید شاهین موسوی در ۷۵، مبین کهرازه در ۸۱، محمد عزیزی در ۹۱ و ایمان رمضانپور در وزن ۹۱+ کیلوگرم با برتری مقابل رقبایشان صاحب کمربند قهرمانی و جایزه نقدی این دوره ها رقابت ها شدند.

در جریان این رقابت‌ها، حجت‌الاسلام مدیح امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان رودهن، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس،کچویی شهردار رودهن، عباسعلی عاشقی رییس شورای شهر رودهن و تعدادی از اعضای شورای شهر، مجیدی فرمانده سپاه رودهن، جهانشاهی معاون سیاسی فرماندار رودهن، خانم شکری رییس اداره ورزش و جوانان رودهن، اکبر احدی سرمربی تیم ملی و سایر اعضای کادر فنی، عبدالرضا انصاری سرمربی تیم ملی جوانان و پیشکسوتان بوکس همچون نهرودی، عبادی، اشرفی، ملایی و…با حضور در سالن مسابقات، از نزدیک نظاره‌گر مبارزات بوکس بودند.

این دوره از رقابت‌ها با استقبال بسیار خوب علاقمندان به رشته ورزشی بوکس برگزار شد و در پایان علاوه بر اهدای کمربند قهرمانی به نفرات برتر، جایزه یک میلیون تومانی نیز به هر کدام از آن‌ها اهدا شد.

کمربند قهرمانی و جایزه نقدی و لوح قهرمانی، توسط حسین ثوری رییس فدراسیون و پیشکسوتان این رشته به نفرات برتر و در میان تشویق تماشاگران اهدا شد.

آخرین اخبار

امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
قسمت ۵۸ مجله تصویری رزم آور ؛ آخرین گفتگوی امیر علی اکبری که ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته وچند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته وخود را برای مبارزه آماده می کند.
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
قسمت ۵۷ مجله تصویری رزم آور ؛ گفتگو با امیر مهدی زاده نابغه جهانی کاراته از شروع کاراته تا ازدواج و قهرمانی جهان و پشت پرده های رزمی