www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13489 ۱۹:۰۰ ۱۳۹۷/۱۰/۰۸

پایان ثبت نام از کاندیداهای فدراسیون جودو با ۱۲مدعی

مهلت قانونی ثبت نام از نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون جودو با نام نویسی ۱۲ نفر به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، ثبت نام از کاندیداهای نشستن روی صندلی ریاست فدراسیون جودو که یکشنبه ۲۵ آذرماه آغاز شده بود ساعت ۱۶ امروز شنبه هشتم دیماه و پس از گذشت ۱۰ روز به پایان رسید و در نهایت ۱۲ نفر برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

امروز شنبه در روز پایانی توفیق کابلی مدیر مجموعه شهید شیرودی، محمد درخشنده دبیر پیشین فدراسیون جودو و مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش با حضور در فدراسیون ثبت نام خود را تکمیل کردند.

پیش از این نیز آرش میراسماعیل، عبدالله جعفری، مسعود حاجی آخوندزاده، داود میقانی، عباس فلاح، ابوالفضل حیدریان، وحید زارع نژاد، منصور عبدی و امیرحسین سیاحی ثبت نام کردند و در نهایت نام خود را وارد لیست کرد

علی دانشمندفرد دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون با تائید ثبت نام ۱۲ نفر برای حضور در این مجمع به گزارش پایگاه خبری رزم آور گفت: پرونده این ۱۲ نفر تکمیل شده و به کمیسیون تطبیق ارائه خواهد شد تا پس از انجام مقدمات و اعلام لیست نهایی کاندیداها، زمان برگزاری مجمع از سوی وزارت ورزش اعلام شود.

وزارت ورزش به احتمال فراوان اواخر بهمن ماه را برای برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون جودو مد نظر دارد.

آخرین اخبار

عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: با ایجاد کارگروه تخصصی در فدراسیون و بهره مندی از متخصصان و کارشناسان فدراسیون و وزارت ورزش، نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال و با تخلفات مبارزه قاطع خواهیم کرد.