www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11226 ۱۲:۲۱ ۱۳۹۶/۰۹/۱۹

پاکیائو به دنبال شکار مک گرگور

مذاکرات تیم پاکیائو و مک گرگور برای یک مبارزه بوکس در آوریل ۲۰۱۸ آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در حالیکه بیشتر علاقه مندان MMA به شدت خواهان بازگشت کانر مک گرگور به قفس UFC برای دفاع از کمربند قهرمانی سبک وزن هستند اما به نظر می رسد این اتفاق به سادگی رخ نخواهد داد چرا که واریز ۱۰۰ میلیون دلار به حساب بانکی کانر پس از مبارزه در برابر فلوید میودر او را به شدت وسوسه می کند تا بار دیگر قدم به رینگ بوکس بگذارد و از طرفی افرادی هم در دنیای بوکس خواهان بازگرداندن “بدنام ایرلندی” به رینگ هستند و “مانی پاکیائو” بوکسر سرشناس فیلیپینی آخرین آنها بوده است.

پَک مَن پیش از این هم از تمایلش برای مبارزه با کانر پرده برداشته و اخیراً هم در صفحات رسمی خود در رسانه های اجتماعی خواهان یک مبارزه واقعی بوکس با مک گرگور در سال ۲۰۱۸ شد. پاکیائو در این رابطه گفت: “اگر بتوانیم مذاکره کنیم مشکلی ندارم. این برای هر دو ما خوب است ولی هنوز مکالمه پیگیری صورت نگرفته است”. البته پاکیائو از کانر تنها به عنوان یکی از گزینه های احتمالی برای مبارزه در ماه آوریل ۲۰۱۸ نام برد و باید منتظر ماند و دید که آیا این مبارزه واقعاً شکل خواهد گرفت یا نه؟!

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.