www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 8806 ۱۴:۱۷ ۱۳۹۵/۱۱/۰۹

پاکیائو برای مبارزه با مک گرگور اعلام آمادگی کرد

مانی پاکیائو بوکسر سرشناس فیلیپینی از تمایل خود برای مبارزه با کانر مک گرگور سخن گفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تا پیش از این صحبت از مبارزه رویایی بین کانر مک گرگور قهرمان سبک وزن UFC و فلوید میودر قهرمان بوکس جهان نقل محافل بود اما به اعتقاد بسیاری شانس شکل گیری این مبارزه بسیار اندک است. حال مانی پاکیائو وارد این معادله شده و می خواهد به طور جدی با فایتر جنجالی ایرلندی وارد رینگ بوکس شود. “پَکمَن” ابراز تمایل کرده در صورتی که مبارزه بین فلوید و کانر شکل نگیرد او حاضر است تا با بد نام ایرلندی مبارزه کند. پاکیائو در مصاحبه با فاکس اسپورتز نیوز گفت: “در رینگ بوکس حاضرم با کانر مبارزه کنم ولی در قفس UFC نه! فقط در بوکس”.

او در ادامه مصاحبه گفت: فکر نمی کنم مبارزه بین فلوید میودر و کانر مک گرگور واقعاً شکل بگیرد اما اگر این اتفاق رخ بدهد مک گرگور در برابر فلوید دوام نخواهد آورد و شانسی نخواهد داشت. او گفت به مهارت های مک گرگور در درون قفس احترام می گذارد. او در ادامه گفت MMA با بوکس متفاوت است و اگر مبارزه بین فلوید و کانر شکل نگیرد تمایل دارد با کانر در یک مبارزه بوکس زورآزمایی کند”.

آخرین اخبار

فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.