www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9135 ۱۶:۵۷ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷

پارس جنوبی قهرمان لیگ برتر ووشو شد

پرونده دهمین دوره لیگ برتر ووشو باشگاه‌های کشور در سال ۹۵ با قهرمانی تیم پارس جنوبی بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دیدار نهایی این دوره از مسابقات عصر امروز سه شنبه ۱۷ اسفندماه در محل آکادمی ملی ووشو با حضور احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش، علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری، علیرضا رضایی نایب قهرمان کشتی المپیک، سکینه الماسی نماینده مردم جم، کنگان و بندر دیر برگزار شد.

در دیدار نهایی این مسابقات دو تیم پارس جنوبی و پاس قوامین مقابل هم صف آرایی کردند. پارس جنوبی این دیدار را با برتری ۴ بر صفر در تالو آغاز کرد و در  بخش ساندا نیز ۶ بر ٣ پیش افتاد و در مجموع ١٠ با سه مبارزه را به سود خود خاتمه داد تا برای سومین دوره متوالی عنوان قهرمانی را کسب کند.

پیش از این دیدار دو تیم شهرداری دامغان و دانشگاه آزاد برای کسب عنوان سومی این رقابتها دیدار رده بندی را برگزار کردند که دانشگاه آزاد با برتری ۸ بر۵ در این دیدار عنوان سومی را کسب کرد.

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.