www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9332 ۱۹:۱۰ ۱۳۹۶/۰۱/۲۷

پارس‌جنوبی قهرمان ششمین دوره جام ووشو پارس شد

ششمین دوره مسابقات بین المللی ووشوی جام پارس با قهرمانی تیم پارس جنوبی در مجموع دو بخش ساندا و تالو به اتمام رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، ششمین دوره مسابقات جام پارس که از صبح روز شنبه با حضور نمایندگان کشورهای عراق، قزاقستان، بلغارستان، بلاروس، اندونزی، سنگاپور، برونئی، هند، لبنان، ارمنستان، افغانستان، بنگلادش، پاکستان و ایران (تیم های پارس جنوبی و شهرداری دامغان) در دو بخش ساندا و تالوی مردان در سالن غدیر سمنان آغاز شده بود، عصر امروز یکشنبه با شناخت نفرات و تیم های برتر به اتمام رسید.
در پایان و در مجموع دو بخش ساندا و تالو تیم پارس جنوبی با کسب ۱۰ مدال طلا، ۶ نقره و ۲ برنز بر سکوی نخست ایستاد.
اندونزی با اتکاء به درخشش تالوکاران خود با کسب ۵ نشان طلا، ۲ نقره و ۲ برنز به نایب قهرمانی رسید و برونئی با ۲ مدال طلا و یک برنز بر سکوی سوم ایستاد.
شهرداری دامغان نیز با اتکاء به نفرات جوان خود و تلاش فراوان با یک مدال طلا، ۵ نقره و چهار برنز به مقام چهارمی رسید.

اسامی نفرات برتر بدین شرح است:
*ساندا/
وزن منهای ۵۶ کیلوگرم:
۱-مسعود انصاری از پارس جنوبی
۲-داوید هایک از ارمنستان
۳-حامد کرمی از شهرداری دامغان و عبدل کالیر از پاکستان
وزن منهای ۶۰ کیلوگرم:
۱-پاتاب سینگ از هند
۲-سجاد تقی پور از شهرداری دامغان
۳-یوسف خیرخواه از پارس جنوبی و خلیل اسماعیل از افغانستان
وزن منهای ۶۵ کیلوگرم:
۱-فرود ظفری از پارس جنوبی
۲-محمد قاسم از عراق
۳-کارپتا توسوای از ارمنستان و سالیپ سائو از بلغارستان
وزن منهای ۷۰ کیلوگرم:
۱-محسن محمدسیفی از پارس جنوبی
۲-شاریپ خیر از پاکستان
۳-یوسف صبری از شهرداری دامغان و محمد سلام از عراق
وزن منهای ۷۵ کیلوگرم:
۱-یزدان کرم نژاد از پارس جنوبی
۲-راجا دئونی از هند
۳-سجاد محمد از عراق و امیرحسین یوسفی از افغانستان
وزن منهای ۸۰ کیلوگرم:
۱-یزدان میرزایی از پارس جنوبی
۲-حسین یلا از شهرداری دامغان
۳-کنژکایف از قزاقستان و حسین فخیر از عراق
وزن منهای ۸۵ کیلوگرم:
۱-امیر فضلی از پارس چنوبی
۲-اعتصام گنجیان از شهرداری دامغان
۳-بهزاد کرم از لبنان و رولیچ وادزیم از بلاروس
وزن منهای ۹۰ کیلوگرم:
۱-مرتضی نوروزی از پارس جنوبی
۲-اشکان دلفانی از شهرداری دامغان
۳- راجینده از هند و محمود کریمی از افغانستان
وزن به اضافه ۹۰ کیلوگرم:
۱-آرمان بازیاری از پارس جنوبی
۲-زاخار ریابوف از قزاقستان
۳-مصطفی میرزایی از افغانستان و رشید مینهس از پاکستان
*تالو/
چانگ چوان
۱-ادگار موروالو از اندونزی
۲-آکماد هولائفی از اندونزی
۳-سیدمحمد حسینی از پارس جنوبی
نان چوان
۱-محمد صالیحین از برونئی
۲-مصطفی حسن زاده از پارس جنوبی
۳-سیدامین حسینی از افغانستان
تای چی چوان
۱-بوبی گوناوان از اندونزی
۲-علی وطن خواه از پارس جنوبی
۳-لیمپد پوکبام از هند
دائوشو
۱-هادی محمدی از شهرداری دامغان
۲-آکماد هولائفی از اندونزی
۳-ادگار موروالو از اندونزی
جین شو
۱-اروین ویجا از اندونزی
۲-بهروز بخشی زاده از پارس جنوبی
۳-آنجول نامدیو از هند
چیانگ شو
۱-بهروز بخشی زاده از پارس جنوبی
۲-آنجول نامدیو از هند
۳-اروین ویجاینتو از اندونزی
گوئن شو
۱-آکماد هولائفی از اندونزی
۲-محمد حسینی از پارس جنوبی
۳-هادی محمدی از شهرداری دامغان
نن گوئن
۱-مصطفی حسن زاده از پارس جنوبی
۲-محمد میرخانی از شهرداری دامغان
۳-محمد صالیحین از برونئی
تای چی جین
۱-بوبی گوناوان از اندونزی
۲-علی وطن خواه از پارس جنوبی
۳-لیما پوکامپ از هند

آخرین اخبار