www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9913 ۱۴:۱۳ ۱۳۹۶/۰۴/۱۸

ویروس مشکوک در تن کیمیا / علیزاده تحت نظر است

محمدرضا معتمد پزشک کیمیا علیزاده گفت: یک ویروسی وارد بدن کیمیا شده که برای از بین بردن این ویروس باید او تحت کنترل باشد تا مشکل او به کلی حل شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از خبرگزاری فارس ، بیست و سومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در حالی طی چند روز گذشته به پایان رسید که تیم ملی مردان ایران عنوان قهرمانی دوره گذشته را از دست داد و در جایگاه یازدهم از لحاظ رنگ مدال قرار گرفت. تیم ملی بانوان نیز با ترکیب ۶ ملی پوش به این رویداد بزرگ جهانی اعزام شد که تنها کیمیا علیزاده ستاره بزرگ تکواندوی بانوان توانست با تمام سختی‌ها به مدال نقره مسابقات برسد تا ناجی تکواندوی ایران در المپیک ریو و مسابقات جهانی لقب بگیرد. او با کسب مدال برنز المپیک و مدال نقره مسابقات جهانی در واقع نجات دهنده ناکامی های مسلسل وار تکواندو و رئیس فدراسیون بود تا پولادگر به رغم نتایج ضعیف اخیر همچنان با تمام ناکامی‌ها در راس ریاست فدراسیون باقی بماند. این روزها کیمیا نیاز به رسیدگی زیادی دارد و قطعا باید تحت نظر بهترین متخصصان قرار بگیرد.

کیمیا علیزاده بدون شک ستاره تکواندوی بانوان و افتخار ایران زمین است. او در بخش بانوان تاریخ سازی کرد و حالا راه بسیار طول درازی را در پیش دارد. مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی بانوان در نشست خبری اعلام کرد که کیمیا پس از بازگشت به ایران در بیمارستان بستری است و برای رسیدن به آرامش روحی و روانی نیاز به استراحت دارد.

برای جویای حال کیمیای تکواندوی ایران راهی بیمارستان شدیم، اما گویا شرایط برای ملاقات با ستاره تکواندوی بانوان مهیا نبود، برای رسیدن به چند سوال مهم که این روزها در فضای مجازی و در بین اهالی خانواده بزرگ تکواندو مطرح است دقایقی را با پزشک کیمیا علیزاده به گفت‌وگو پرداختیم.

محمدرضا معتمد پزشک متخصص کیمیا علیزاده در مورد شرایط حال این تکواندوکار، گفت: کیمیا در سلامت کامل به سر می‌برد اما یک ویروسی وارد بدن او شده که برای از بین بردن این ویروس باید او تحت کنترل باشد تا مشکل او به کلی حل شود.

وی در ادامه افزود: او به هیچ عنوان از بیماری خاصی رنج نمی‌برد و تنها مشکل او ویروسی است که وارد بدن علیزاده شده است.

معتمد در پاسخ به این سوال که زمان جراحی علیزاده برای رفع مصدومیت او مشخص شده است یا خیر گفت: با توجه به اینکه بنده متخصص مغز و اعصاب هستم نمیتوانم در مورد مصدومیت و زمان جراحی او اظهار نظر کنم.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴