www.khabarrazmavar.ir

نهرودی :

شناسه خبر : 8257 ۰۸:۳۶ ۱۳۹۵/۰۹/۰۱

وجدانم اجازه نمیدهد از ناطق انتقاد کنم/برخی چون نیستند منتقد شدند

سرمربی تیم ملی بوکس ایران در المپیک لندن گفت: هر وقت در خلوت خودم هم خواستم از ناطق نوری انتقاد کنم وجدانم به من اجازه نداد چرا که او هرچه در توان دارد برای بوکس می گذارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، غلامحسین نهرودی پیشکسوت بوکس که سرمربیگری تیم ملی این رشته در المپیک لندن را نیز بر عهده داشت در گفتگو با خبرگزاری مهر در خصوص عملکرد ناطق نوری در فدراسیون بوکس گفت: قبل از اینکه اظهار نظری داشته باشم باید بگویم برخی اظهار نظرات روزهای اخیر از طرف دوستانم جای گلایه دارد. خدمات ناطق نوری به ورزش بوکس را نمی شود کتمان کرد. او تلاش زیادی برای راه اندازی و ادامه مسیر این رشته داشته و هر چه در توانش بود برای بوکس گذاشته است. همین منتقدان خودشان بهتر از من می دانند که ناطق چه زحماتی کشیده است. برخی تا زمانی که خودشان در فدراسیون بودند همه چیز درست بود اما تا از فدراسیون رفتند کارها همه مشکل دار است.

وی افزود: من از روزهای نخست فعالیت ناطق نوری در فدراسین بوکس همراهش بوده ام. هر وقت در خلوت خودم هم می خواهم از ناطق نوری انتقاد کنم وجدانم این اجازه را به من نمی دهد. اگر آنچه مورد نیاز است در اختیار وی بود و ناطق کاری نمی کرد آن وقت می شد به او انتقاد کرد. هرکسی برای اداره یک فدراسیون به بودجه نیاز دارد. همین قدر هم که فدراسیون اردوها را برگزار می کند و مسابقات را ترتیب می دهد کار بزرگی است. تا زمانی که وضعیت مالی بوکس درست نشود هیچ انتظاری نمی شود از این رشته داشت.

نهرودی در خصوص انتقاد برخی به سن ناطق نوری در پست ریاست فدراسیون گفت: ناطق نوری همیشه کارها را به صورت شورایی انجام می دهد. در آن زمان که مقصودی نایب رئیس فدراسیون بود مقصودی کارها را انجام می داد و ناطق نوری تنها روی امور نظارت داشت. حالا هم روح اله حسینی که هم جوان است و هم تحصیلکرده و هم هیچکس در فنی بودنش شک ندارد برنامه ها را اجرا می کند و مفهوم برخی انتقادها در خصوص سن ناطق نوری را نمی دانم. برای امور باید به جوانها اعتماد کرد اما استفاده از تجربه کارکشته ها ضروری است.

کارشناس و پیشکسوت رشته بوکس در پاسخ به این سوال که به نظر شما تاخیر برگزاری اردوی تیم ملی به دلیل تاخیر ورود مربیان خارجی توجیه پذیر است گفت: این تعلل به خاطر تاخیر ورود مربیان خارجی نیست بلکه فدراسیون برای برگزاری رقابتهای قهرمانی کشور منتظر ماند تا از دل آن ملی پوشان شناسایی شوند. بدون شک به زودی اردوی تیم ملی بزرگسالان نیز با جدیت آغاز به کار خواهد کرد.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.