www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13212 ۱۷:۲۵ ۱۳۹۷/۰۹/۰۶

واخائف باز هم دهان به تهدید امیر گشود!

موخومات واخائف: “صورت علی اکبری را می شکنم”!

به گزارش پایگاه خبری رزم‌ آور ، سریال درگیری و خط و نشان های لفظی واخائف و علی اکبری گویا پایانی ندارد.

موخومات واخائف قهرمان سنگین وزن سازمان ACB در جدیدترین اظهار نظر خود درباره مبارزه با امیر علی اکبری گفت: “تمام چیزی که در مبارزه برابر علی اکبری به آن احتیاج دارم دفاع در کُشتی است. من صورت او را خواهم شکست”!

فایتر چچنی پس از پیروزی بر سِرگی بیلوستِنی روس در رویداد ACB 90 موسکو و دفاع از کمربند قهرمانی اش می داند که امیر رقیب بعدی او خواهد بود و این تقابل اجتناب ناپذیر است‌، به همین دلیل تا زمان رسمی شدن مبارزه و ورود دو فایتر به قفس شاهد چنین لفاظی هایی خواهیم بود. حال باید منتظر باشیم و ببینیم امیر علی اکبری نیز پاسخ واخائف را پیش از ورود به کیج مشترک می دهد یا تا آن زمان صبر خواهد کرد؟!

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.