www.khabarrazmavar.ir

بازی‌های کشورهای اسلامی- باکو

شناسه خبر : 9510 ۱۸:۳۱ ۱۳۹۶/۰۲/۲۵

هوگوپوشان ایرانی از فردا در شیاپ‌چانگ باکو

چهارمین دوره از بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در حالی به میزبانی باکو پیگیری می‌شود که از فردا(سه شنبه) مبارزات تکواندو آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، چهارمین دوره از بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در حالی به میزبانی باکو در حال پیگیری است که از فردا(سه شنبه) مبارزات تکواندو آغاز می‌شود. در این دوره از بازی‌ها ۱۶۶ تکواندوکار از ۲۳ کشور به رقابت خواهند پرداخت. در روز نخست هم تکواندوکاران اوزان ۴۶-،۵۳- و ۵۷- کیلوگرم زنان، ۵۴ و ۵۸- کیلوگرم مردان به دیدار رقبای خود می روند.

در وزن ۴۶- کیلوگرم ۵ تکواندوکار از اندونزی، تونس، ایران، مراکش و ترکیه حضور دارند که فاطمه مداحی در اولین دیدار خود باید با “ایلدریم” از ترکیه پیکار کند. نماینده کشورمان در صورت پیروزی به دیدار نهایی راه خواهد یافت. در قسمت بالای جدول هم اندونزی، مراکش و تونس برای صعود به دیدار نهایی مبارزه می کنند.

در وزن ۵۳- کیلوگرم، ۷ تکواندوکار حضور دارند که ناهید کیانی در بالای جدول دور نخست “تالن حمیدی” از اردن را پیش رو دارد و سپس با “رحما بن علی” از تونس پیکار می کند. طیبه پارسا هم در وزن ۵۷- کیلوگرم دور نخست باید با “زریا کاسیموا” از ازبکستان پیکار کرده و سپس باید به دیدار برنده پاکستان و آذربایجان برود.در این وزن هم هفت تکواندوکار وزن کشی کرده اند.

در بخش مردان و در وزن ۵۴- کیلوگرم مهدی اسحاقی دور نخست باید “عثمانوف” از قرقیزستان مبارزه کند. در این وزن هم ۱۵ تکواندوکار حضور دارند. محمد دهقانی در وزن ۵۸- کیلوگرم در میان ۱۷ تکواندوکار این وزن دور نخست “روزایف” از ترکمنستان را پیش رو دارد و سپس به دیدار “هادی نفاتی” از تونس خواهد رفت.

رقابت‌های تکواندو به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.