www.khabarrazmavar.ir

بازی‌های کشورهای اسلامی- باکو

شناسه خبر : 9510 ۱۸:۳۱ ۱۳۹۶/۰۲/۲۵

هوگوپوشان ایرانی از فردا در شیاپ‌چانگ باکو

چهارمین دوره از بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در حالی به میزبانی باکو پیگیری می‌شود که از فردا(سه شنبه) مبارزات تکواندو آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، چهارمین دوره از بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در حالی به میزبانی باکو در حال پیگیری است که از فردا(سه شنبه) مبارزات تکواندو آغاز می‌شود. در این دوره از بازی‌ها ۱۶۶ تکواندوکار از ۲۳ کشور به رقابت خواهند پرداخت. در روز نخست هم تکواندوکاران اوزان ۴۶-،۵۳- و ۵۷- کیلوگرم زنان، ۵۴ و ۵۸- کیلوگرم مردان به دیدار رقبای خود می روند.

در وزن ۴۶- کیلوگرم ۵ تکواندوکار از اندونزی، تونس، ایران، مراکش و ترکیه حضور دارند که فاطمه مداحی در اولین دیدار خود باید با “ایلدریم” از ترکیه پیکار کند. نماینده کشورمان در صورت پیروزی به دیدار نهایی راه خواهد یافت. در قسمت بالای جدول هم اندونزی، مراکش و تونس برای صعود به دیدار نهایی مبارزه می کنند.

در وزن ۵۳- کیلوگرم، ۷ تکواندوکار حضور دارند که ناهید کیانی در بالای جدول دور نخست “تالن حمیدی” از اردن را پیش رو دارد و سپس با “رحما بن علی” از تونس پیکار می کند. طیبه پارسا هم در وزن ۵۷- کیلوگرم دور نخست باید با “زریا کاسیموا” از ازبکستان پیکار کرده و سپس باید به دیدار برنده پاکستان و آذربایجان برود.در این وزن هم هفت تکواندوکار وزن کشی کرده اند.

در بخش مردان و در وزن ۵۴- کیلوگرم مهدی اسحاقی دور نخست باید “عثمانوف” از قرقیزستان مبارزه کند. در این وزن هم ۱۵ تکواندوکار حضور دارند. محمد دهقانی در وزن ۵۸- کیلوگرم در میان ۱۷ تکواندوکار این وزن دور نخست “روزایف” از ترکمنستان را پیش رو دارد و سپس به دیدار “هادی نفاتی” از تونس خواهد رفت.

رقابت‌های تکواندو به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.