www.khabarrazmavar.ir

الهه منصوریان:

شناسه خبر : 10894 ۱۵:۰۹ ۱۳۹۶/۰۸/۰۲

هواداران سپاهان تا می توانستند به من توهین کردند/ پولم را ندهند مستقیم می روم لیگ چین!

دارنده مدال طلای رقابت های قهرمانی جهان ووشو گفت: هواداران سپاهان به ناحق به من توهین کردند و متاسفانه هیچ کدام از مسئولان باشگاه یا کانون هواداران جلوی آنها نایستادند، من هم امسال برای باشگاه شرایطم را گفته ام که اگر قبول نکنند در ایران بازی نمی کنم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، الهه منصوریان دارنده مدال طلای رقابت های قهرمانی جهان ووشو ۲۰۱۷ تا حدی از توهین های هواداران باشگاه سپاهان دلخور است که می گوید من شرایطم را برای باشگاه اعلام کرده ام و دو روز دیگر فرصت دارند به من پاسخ دهند، اگر می خواهند من برایشان به میدان بروم، باید رقم بالا بپردازند و پولی که در شان من است پرداخت کنند، در غیراین صورت در لیگ ایران نمی مانم و مستقیم به یکی از تیم های لیگ چین که برایم دعوت نامه فرستاده اند خواهم رفت.

منصوریان به خبرنگار رزم آور درباره ماجرای توهین های هواداران سپاهان نسبت به خودش گفت: باشگاه سپاهان مدت دو سال است که در لیگ ووشوی بانوان تیم داری می کند ، در سال گذشته من به همراه خواهرهایم (شهربانو و سهیلا) برای این تیم به میدان رفتیم، همچنین به واسطه ما ملی پوشان خوبی همچون ناهید پورشعبانی، کوثر حسینی و بسیاری از ووشوکاران نامی با تیم قرارداد بستند و تیم خوبی جمع شد.

وی اضافه کرد: ما با کمترین امکانات و بدون دریافت حتی یک ریال برای سپاهان مبارزه کردیم و هیچ چشم داشتی به منابع مالی باشگاه نداشتیم تا سپاهان در لیگ بماند و شاهد انحلال لیگ بانوان ایران بیشتر از قبل نباشیم ، در نهایت تیم ما نایب قهرمان شد.
دارنده مدال طلای رقابت های جهان درباره شروع توهین های هواداران سپاهان نسبت به خودش، گفت: قبل از بازی تیم های فوتبال پرسپولیس و الهلال در لیگ قهرمانان آسیا من از باشگاه پرسپولیس حمایت کردم و گفتم امیدوارم در این بازی حساس موفق باشند، برای من رنگ مهم نبود و به خاطر اینکه پرسپولیس نماینده کشورمان بود از آن حمایت کردم این دلیلی براین نمی شود که من با سپاهانی ها خصومت شخصی دارم یا به باشگاه خودم پشت کردم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه هواداران سپاهان توهین های بسیار بدی به من کردند و گفتند تو نان و نمک سپاهان را می خوری آن وقت از پرسپولیس حمایت می کنی! در این شرایط نه روابط عمومی باشگاه و نه کانون هواداران هیچ کدام هم از من حمایت نکردند که بسیار از آنها دلخور هستم.

الهه منصوریان اذعان داشت: امسال ازدو تیم در لیگ چین برایم دعوتنامه آمده است، ضمن اینکه شرایطم را به سپاهان گفته ام که مبلغی را که در شان من هست پرداخت کنند، آنها دو روز فرصت دارند که پاسخ بدهند مگر یک ورزشکار چند سال فرصت دارد که در لیگ بازی کند و در قبال آن پول بگیرد؟ من هم نمی خواهم دیگر مجانی برای تیمی مبارزه کنم.

وی توضیح داد: باشگاه سپاهان رقم بالایی را به بازیکنان فوتبال بانوان خود می دهد ، اگر نیم درصد رقم قراردادهای آنها را برای ما خرج کنند، بهترین نتایج را می گیریم و قهرمان می شویم ولی متاسفانه برای رشته ما ارزشی قائل نیستند.

ملی پوش ووشوی بانوان در پاسخ به این پرسش که کدام تیم در لیگ چین را برای بازی در فصل آینده انتخاب کرده اید، گفت: هنوز در این باره تصمیمی نگرفته ام، باید با مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو که تیم های چینی را به خوبی می شناسد مشورت کنم تا تکلیف مشخص شود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

از شایعه تا تکذیب!
از شایعه تا تکذیب!
جُردن باروز خبرهای مربوط به کمکش به مک گرگور برای بهبود مهارتش در کشتی را تکذیب کرد.