www.khabarrazmavar.ir

در پایان رقابتهای انتخابی؛

شناسه خبر : 12030 ۱۷:۳۵ ۱۳۹۷/۰۱/۲۰

هفت ووشوکار به اردوی تیم ملی بانوان راه پیدا کردند

در پایان رقابت‌های انتخابی تیم ملی ووشو، هفت ووشوکار جواز حضور در اردوی آماده سازی تیم بانوان را دریافت کردند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابتهای انتخابی تیم ملی ووشو به منظور حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا برگزار امروز دوشنبه ۲۰ فروردین ماه در محل آکادمی ملی ووشو برگزار شد که در نهایت هفت ووشوکار در دو بخش تالو و ساندا به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند.

بر اساس قوانین رقابتهای ووشو در گروه بانوان و در بخش ساندا فقط در دو وزن ۵۲- و ۶۰- کیلوگرم برگزار می شود. که در وزن ۵۲ کیلوگرم «الهه و سهیلا منصوریان» با غلبه بر حریفان به اردو رسیدند. در وزن ۶۰ کیلوگرم نیز «شهربانو منصوریان» و «صدیقه دریایی» اردونشین شدند.

در بخش تالو نیز پس از اجرای فرم نفرات حاضر در انتخابی، «زهرا کیانی»، «حانیه رجبی» و «فاطمه حیدری» جواز حضور در اردو را کسب کردند.

تمرینات آماده سازی بانوان ووشوکار ایران از فردا آغاز می شود.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴