www.khabarrazmavar.ir

با تصمیم اعضاء شورای فنی فدراسیون

شناسه خبر : 13702 ۱۱:۳۱ ۱۳۹۷/۱۱/۰۳

هدایت تیم ملی جوانان بوکس به رشید سپرده شد

اعضا شورای فنی فدراسیون بوکس کشورمان پس از بررسی گزینه‌های مختلف در نهایت امید رشید را به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب کردند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، پس از عذرخواهی رسمی پدروسالگادو مربی اهل کوبایی برای هدایت تیم ملی جوانان بوکس کشورمان، مسئولان فدراسیون برای جلوگیری از اتلاف وقت و تاخیر در برگزاری اردوهای تیم ملی جوانان با اعضاء شورای فنی فدراسیون مشورت و در نهایت به جمع بندی در مورد گزینه نهایی رسیدند.

اعضا شورای فنی پس از بررسی گزینه‌های موجود امید رشید را به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب و معرفی کردند. رشید پیش از این در سال ۲۰۱۷ نیز مربی تیم ملی بود و تجربه فعالیت در عرصه مربیگری را در کارنامه خود دارد. وی سال‌ها با پیراهن تیم ملی برای کشورمان افتخارآفرینی کرده و حتی مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا را نیز در کارنامه خود دارد.

روز گذشته، پس از جمع بندی نهایی اعضا شورای فنی، امید رشید رسما به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب شد. وی پیش از این اخیرا به عنوان مربی تیم ملی کنار احدی فعالیت می‌کرد.

لازم به یادآوری است، پدرو سالگادو مربی اهل کشور کوبا که قرار بود هدایت تیم ملی جوانان کشورمان را برعهده بگیرد، طی چند روز گذشته با ارسال ایمیلی به فدراسیون بوکس به دلیل مشکلات شخصی رسما از حضور در ایران و هدایت تیم ملی جوانان کشورمان عذرخواهی کرد.

این در حالی است که فدراسیون بوکس ایران کلیه اقدامات لازم در خصوص این مربی کوبایی اعم از مجوز شورای برون مرزی، قرارداد ارزی، هماهنگی جهت اسکان و تعذیه را انجام داده بود اما به دلیل ذکر شده وی از حضور در ایران صرف نظر نموده است.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.