www.khabarrazmavar.ir

موی تای قهرمانی جهان - بلاروس؛

شناسه خبر : 9486 ۰۹:۲۹ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹

هاشم بیگی مدال برنز خود را قطعی کرد/ حذف سه نماینده دیگر ایران

چهارمین روز از رقابتهای موی تای قهرمانی جهان با سه شکست، یک پیروزی و قطعی شدن یک مدال برنز برای تیم اعزامی کشورمان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه این مسابقات که از جمعه هفته گذشته به میزبانی بلاروس در «مینسک» آغاز شد است. روز دوشنبه تیم کشورمان سه نماینده داشت که تنها مجید هاشم بیگی در وزن ۸۱- کیلوگرم «موچت نانک» از ترکیه را شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد.

هاشم بیگی مدال برنز خود را قطعی کرده و برای صعود به نیمه نهایی در یک دیدار سخت باید با «گلوپان سارانون» از تایلند پیکار کند.

حسین مهدیزاده دیگر نماینده ایران در روز چهارم مسابقات در وزن ۵۴- کیلوگر نتیجه را به «روی بوتلهو» از پرتغال واگذار کرد و حذف شد. ایوب ساکی در وزن ۷۵- کیلوگرم که دور نخست «ازمیرموهات» از مالزی را شکست داده بود در برابر «ایوان گریگوریف» از روسیه تن به شکست داد از جدول مسابقات خارج شد. علی تکلو هم در وزن ۸۶- کیلوگرم برابر «یوهنی وایچوک» از بلاروس باخت و حذف شد.

از تیم اعزامی کشورمان سمیه خزایی، مستانه سیف آبادی، کاوه سلیمانی، علی زرین فر، حسین مهدیزاده، ایوب ساکی و علی تلکو با شکست مقابل رقبای خود از دور مسابقات خارج شده اند. ایرج عزیرپور نیز در وزن ۹۱+ کیلوگرم با صعود به نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کرده است.

مسابقات موی تای قهرمانی جهان با حضور بیش از ۳۰۰ رزمی کار از ۱۰۵ کشور جهان به میزبانی بلاروس در مینسک جریان دارد.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.