www.khabarrazmavar.ir

موی تای قهرمانی جهان - بلاروس؛

شناسه خبر : 9486 ۰۹:۲۹ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹

هاشم بیگی مدال برنز خود را قطعی کرد/ حذف سه نماینده دیگر ایران

چهارمین روز از رقابتهای موی تای قهرمانی جهان با سه شکست، یک پیروزی و قطعی شدن یک مدال برنز برای تیم اعزامی کشورمان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه این مسابقات که از جمعه هفته گذشته به میزبانی بلاروس در «مینسک» آغاز شد است. روز دوشنبه تیم کشورمان سه نماینده داشت که تنها مجید هاشم بیگی در وزن ۸۱- کیلوگرم «موچت نانک» از ترکیه را شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد.

هاشم بیگی مدال برنز خود را قطعی کرده و برای صعود به نیمه نهایی در یک دیدار سخت باید با «گلوپان سارانون» از تایلند پیکار کند.

حسین مهدیزاده دیگر نماینده ایران در روز چهارم مسابقات در وزن ۵۴- کیلوگر نتیجه را به «روی بوتلهو» از پرتغال واگذار کرد و حذف شد. ایوب ساکی در وزن ۷۵- کیلوگرم که دور نخست «ازمیرموهات» از مالزی را شکست داده بود در برابر «ایوان گریگوریف» از روسیه تن به شکست داد از جدول مسابقات خارج شد. علی تکلو هم در وزن ۸۶- کیلوگرم برابر «یوهنی وایچوک» از بلاروس باخت و حذف شد.

از تیم اعزامی کشورمان سمیه خزایی، مستانه سیف آبادی، کاوه سلیمانی، علی زرین فر، حسین مهدیزاده، ایوب ساکی و علی تلکو با شکست مقابل رقبای خود از دور مسابقات خارج شده اند. ایرج عزیرپور نیز در وزن ۹۱+ کیلوگرم با صعود به نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کرده است.

مسابقات موی تای قهرمانی جهان با حضور بیش از ۳۰۰ رزمی کار از ۱۰۵ کشور جهان به میزبانی بلاروس در مینسک جریان دارد.

آخرین اخبار

محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
«جواد محجوب» مدال آور سنگین وزن جودو هرچند افتخارات بزرگی را برای این رشته المپیکی کسب کرده است اما به همان اندازه هم برای فدراسیون حاشیه داشته و اکنون به نظر می رسد به دنبال جبران گذشته است و می خواهد به تیم ملی بازگردد.
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
تیم ملی اعزامی تکواندو کشورمان به پنجمین دوره رقابت های داخل سالن آسیادر بخش مردان، با کسب ۵ مدال زرین نه تنها نتایج درخشانی را به ثبت رساند بلکه در عمل اثبات کرد اعتماد به جسارت، تحول و جوانگرایی یک مربی فهیم چه اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت.