www.khabarrazmavar.ir

موی تای قهرمانی جهان - بلاروس؛

شناسه خبر : 9486 ۰۹:۲۹ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹

هاشم بیگی مدال برنز خود را قطعی کرد/ حذف سه نماینده دیگر ایران

چهارمین روز از رقابتهای موی تای قهرمانی جهان با سه شکست، یک پیروزی و قطعی شدن یک مدال برنز برای تیم اعزامی کشورمان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه این مسابقات که از جمعه هفته گذشته به میزبانی بلاروس در «مینسک» آغاز شد است. روز دوشنبه تیم کشورمان سه نماینده داشت که تنها مجید هاشم بیگی در وزن ۸۱- کیلوگرم «موچت نانک» از ترکیه را شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد.

هاشم بیگی مدال برنز خود را قطعی کرده و برای صعود به نیمه نهایی در یک دیدار سخت باید با «گلوپان سارانون» از تایلند پیکار کند.

حسین مهدیزاده دیگر نماینده ایران در روز چهارم مسابقات در وزن ۵۴- کیلوگر نتیجه را به «روی بوتلهو» از پرتغال واگذار کرد و حذف شد. ایوب ساکی در وزن ۷۵- کیلوگرم که دور نخست «ازمیرموهات» از مالزی را شکست داده بود در برابر «ایوان گریگوریف» از روسیه تن به شکست داد از جدول مسابقات خارج شد. علی تکلو هم در وزن ۸۶- کیلوگرم برابر «یوهنی وایچوک» از بلاروس باخت و حذف شد.

از تیم اعزامی کشورمان سمیه خزایی، مستانه سیف آبادی، کاوه سلیمانی، علی زرین فر، حسین مهدیزاده، ایوب ساکی و علی تلکو با شکست مقابل رقبای خود از دور مسابقات خارج شده اند. ایرج عزیرپور نیز در وزن ۹۱+ کیلوگرم با صعود به نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کرده است.

مسابقات موی تای قهرمانی جهان با حضور بیش از ۳۰۰ رزمی کار از ۱۰۵ کشور جهان به میزبانی بلاروس در مینسک جریان دارد.

آخرین اخبار

از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.