www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 6331 ۱۹:۵۴ ۱۳۹۵/۰۴/۲۶

هادی ساعی عضو هیئت موسسان باشگاه‌ های سوارکاری شد

نخستین نشست مالکان باشگاه های سوارکاری ایران با شناخت هیئت موسسان و رییس برگزار شد که نکته جالب انتخاب هادی ساعی اسطوره تکواندوی ایران و جهان به عنوان یکی از اعضای این هیئت موسسان بود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بیش از 260 باشگاه، در سایت فدراسیون سوارکاری ثبت نام کرده بودند که در نخستین گام برای انتخاب هیأت مؤسس کانون باشگاه های سوارکاری کشور، در هتل آکادمی مجموعه ورزشی آزادی، گردهم آمدند.
با شکل گیری این کانون، باشگاه های سوارکاری دارای تشکیلاتی منسجم برای پیشبرد اهداف رشته های متنوع مرتبط با “اسب” و “سوارکاری” خواهند شد و از این پس برای رفع مشکلات مشترک، در یک چارچوب مشخص به فعالیت خواهند پرداخت.
در پایان این گردهمایی مهدی کاووسی، هادی ساعی، اسفندیار هوشمند، غزاله منتظم، هادی ضرابیه، مسعود محکم کار و ابوالفضل ملک لو هفت عضو هیأت موسسان کانون باشگاهداران سوارکاری کشور شدند و این اعضا ابوالفضل ملک لو را به عنوان رییس این اعضای هیات موسسان کانون انتخاب کردند.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!