www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9269 ۱۲:۵۹ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶

نورماگومدوف: مقصر اصلی من هستم

خبیب نورماگومدوف درباره لغو شدن مبارزه اش در برابر تونی فرگوسن خود را مقصر اصلی معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، عقاب روسی پس از کنار کشیدن از مبارزه در برابر تونی فرگوسن (بر سر عنوان قهرمانی موقت دسته سبک وزن) به دلیل مشکلات جسمانی ناشی از کاهش وزن، برای نخستین بار به طور عمومی درباره این اتفاقات صحبت کرد.

خبیب در گفتگو با شبکه “راشا تودی” چنین گفت: “صادقانه بگویم چیزهای زیادی به خاطر ندارم. شب قبل از وزن کشی من حال خوبی نداشتم و به بیمارستان رفتم. می دانم که بسیاری از هواداران به خاطر اتفاقات رخ داده از من ناراحت هستند، چون این یکی از بزرگترین مبارزات برای MMA روسیه بود و برای من فرصت تاریخ سازی ،  اما خب این اتفاق است. گاهی اوقات بیماری و گاهی اوقات مرگ! هر کسی ممکن است بیمار شود. در حال حاضر به چند ماه زمان نیاز دارم مثلا دو یا سه ماه ،برمی گردم که سخت تمرین کنم و می خواهم در ماه سپتامبر مبارزه کنم”.

نورماگومدوف درباره زمان احتمالی مبارزه با فرگوسن چنین گفت: “درباره اش فکر نکرده ام. پیش از همه چیز من باید سلامت بمانم و این خیلی مهم است. درباره مقصر این اتفاق باید بگویم که فکر می کنم تقصیر خودم بود. بدنم به حرف من گوش نکرد. چطور می توانم بگویم که تقصیر مربی یا رژیم غذایی بوده؟! صد در صد تقصیر خودم بود”.

آخرین اخبار

آزمون سخت برای خان!
آزمون سخت برای خان!
امیر خان برای به دست آوردن کمربند قهرمانی WBO دسته ولترویت به مصاف کرافورد می رود.
لغو مبارزه AJ و Big Baby
لغو مبارزه AJ و Big Baby
با مثبت اعلام شدن نتیجه تست دوپینگ جارِل میلِر مبارزه او برابر آنتونی جاشوا کنسل شد.