www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9269 ۱۲:۵۹ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶

نورماگومدوف: مقصر اصلی من هستم

خبیب نورماگومدوف درباره لغو شدن مبارزه اش در برابر تونی فرگوسن خود را مقصر اصلی معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، عقاب روسی پس از کنار کشیدن از مبارزه در برابر تونی فرگوسن (بر سر عنوان قهرمانی موقت دسته سبک وزن) به دلیل مشکلات جسمانی ناشی از کاهش وزن، برای نخستین بار به طور عمومی درباره این اتفاقات صحبت کرد.

خبیب در گفتگو با شبکه “راشا تودی” چنین گفت: “صادقانه بگویم چیزهای زیادی به خاطر ندارم. شب قبل از وزن کشی من حال خوبی نداشتم و به بیمارستان رفتم. می دانم که بسیاری از هواداران به خاطر اتفاقات رخ داده از من ناراحت هستند، چون این یکی از بزرگترین مبارزات برای MMA روسیه بود و برای من فرصت تاریخ سازی ،  اما خب این اتفاق است. گاهی اوقات بیماری و گاهی اوقات مرگ! هر کسی ممکن است بیمار شود. در حال حاضر به چند ماه زمان نیاز دارم مثلا دو یا سه ماه ،برمی گردم که سخت تمرین کنم و می خواهم در ماه سپتامبر مبارزه کنم”.

نورماگومدوف درباره زمان احتمالی مبارزه با فرگوسن چنین گفت: “درباره اش فکر نکرده ام. پیش از همه چیز من باید سلامت بمانم و این خیلی مهم است. درباره مقصر این اتفاق باید بگویم که فکر می کنم تقصیر خودم بود. بدنم به حرف من گوش نکرد. چطور می توانم بگویم که تقصیر مربی یا رژیم غذایی بوده؟! صد در صد تقصیر خودم بود”.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.