www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10693 ۱۱:۲۹ ۱۳۹۶/۰۷/۱۲

نوجوانان خراسان شمالی جایگزین تیم ملی جودو ایران در مسابقات بین المللی روسیه

تیم جودو نوجوانان خراسان شمالی به نمایندگی از تیم ملی ایران به مسابقات بین المللی جودوی روسیه اعزام می شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابت های بین المللی جودوی نوجوانان به میزبانی شهر تیومن روسیه از ۱۳ مهر ماه آغاز می شود و تا یک هفته ادامه خواهد شد.

تیم منتخب خراسان شمالی قرار است به نمایندگی از تیم ملی جودو ایران در این پیکارها شرکت کنند.

کورش خسرویار، رئیس هیئت جودوی استان خراسان شمالی درباره این پیکارها به خبرنگار رزم آور گفت: تیم نوجوانان خراسان شمالی به نمایندگی از تیم ملی کشورمان امشب ۱۱ مهر عازم پیکارهای بین المللی روسیه می شود، قرار است بعد از پایان رقابت ها ، اردوی مشترک یک هفته ای نیز برگزار شود و نمایندگان کشورمان هم در این تمرینات حاضر می شوند.

وی تاکید کرد: در این رقابت ها ۳۹ کشور آسیایی و اروپایی شرکت می کنند و جدی ترین رقبای ما تیم های روسیه، گرجستان و ژاپن به شمار می روند.

خسرویار درخصوص ترکیب تیم خراسان شمالی گفت: حسین سعیدی برجی، امیرحسین یزدانی و محمد جوادی فر در ۵۰ کیلوگرم، صادق آزرنگ و سهراب رستم پور در وزن ۵۵ کیلوگرم، محسن نیستانی، ابراهیم محمدی، محمدرضا قره چورلی و سهراب رخشان در ۶۰ کیلوگرم، پوریا مهنانی و مرصاد احمدزاده در وزن ۶۶ کیلوگرم ، امیرمحمد رمضانی در ۷۳ کیلوگرم، رضا قلی پور در ۸۱ کیلوگرم و شهروز ساجدی در +۹۰ کیلوگرم نمایندگان جودو ایران در پیکارهای روسیه هستند.

رئیس هیئت خراسان شمالی اضافه کرد: مجید جودت به عنوان سرپرست، رضا مهنانی و علی مهنانی به عنوان مربی و سعید کرته آبادی به عنوان داور قضاوت کننده در این مسابقات ، تیم اعزامی جودو را همراهی می کنند.

آخرین اخبار

رکوردشکنی کودک قاتل در سرزمین اژدها
رکوردشکنی کودک قاتل در سرزمین اژدها
قسمت ۷۴ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ سیتیچای سیتسونگپینونگ با غلبه بر مارات گریگوریان ارمنی برای پنجمین بار از عنوان قهرمانی خود در GLORY دفاع کرد.