www.khabarrazmavar.ir

پنجمین دوره بازی های آسیایی ساحلی - ویتنام

شناسه خبر : 7550 ۱۸:۲۰ ۱۳۹۵/۰۷/۰۴

نماینده جوجیتسو ایران به مدال برنز رسید

«امیرحسین خادمیان» در رقابت های جوجیتسو بازی های ساحلی آسیا به مدال برنز دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه پنجمین دوره بازیهای ساحلی آسیا که به میزبانی ویتنام در حال پیگیری است، «امیرحسین خادمیان» در وزن منهای 69 کیلوگرم رقابت های جوجیتسو به مدال برنز رسید.

وی در مبارزه اول «رامان» از هند را شکست داد و در ادامه مقابل «علی احمد» از عراق شکست خورد و به گروه بازنده ها رفت. خادمیان در گروه بازنده ها با برتری برابر «داوا درج» از مغولستان و «الکساندر فور نودا» از فیلیپین به مدال برنز رسید.

همچنین «احمدرضا عیدی» در وزن منهای 62 کیلوگرم از رسیدن به مدال بازماند.

پنجمین دوره پیکارهای ساحلی آسیا در 22 رشته برگزار می شود و کاروان ایران در رشته های موی تای، جوجیتسو، ووینام، پنچاک سیلات، وکتورین، سامبو، کشتی ساحلی، دو و میدانی و کوراش در این رویداد شرکت کرده است.

آخرین اخبار

۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.