www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10109 ۲۲:۲۰ ۱۳۹۶/۰۵/۰۷

نقره جوجیتسو WORLD GAMES بر گردن محسن حمیدی

محسن حمیدی در بازی های جهانی لهستان موفق به کسب گردن آویز ارزشمند برنز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، محسن حمیدی آقچای تنها نماینده جوجیتسو ایران در این مسابقات بود و در وزن ۹۴ کیلوگرم و در دو بخش Ne-Waza و Fighting به جدال با حریفان پرداخت،در Ne-Waza او کاری از پیش نبرد و با دو شکست در برابر “فیصل الکتبی” اماراتی و “کریستوف ژوکز” مجارستانی از گردونه رقابت ها حذف شد.

اما در بخش Fighting او بهتر ظاهر شد و در دور نخست کارش را با پیروزی در برابر “تیم ویدنبشر” آلمانی آغاز کرد و توانست با امتیاز ۱۳-۱۲ از سد این حریف عبور کند. در دور دوم اما او در برابر “توماژ شوزاک” از کشور میزبان ۱۵-۸ شکست را پذیرا شد ولی با این وجود به نیمه نهایی صعود کرد.

حمیدی در نیمه نهایی “ماتیاس برکس ویلارد” از دانمارک را در نبردی سخت با امتیاز ۹-۸ مغلوب ساخت تا راهی فینال شود. در مبارزه پایانی او می بایست باری دیگر در برابر “توماژ شوزاک” لهستانی قرار بگیرد ولی به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ و به توصیه پزشک از این مبارزه انصراف داد و به مدال نقره بسنده کرد.

این نقره بدون شک در تاریخ جوجیتسو ایران ثبت خواهد شد و در ذهن علاقه مندان به این رشته باقی خواهد ماند. نقره با ارزش در مسابقات معتبری چون بازی های جهانی!

آخرین اخبار