www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10109 ۲۲:۲۰ ۱۳۹۶/۰۵/۰۷

نقره جوجیتسو WORLD GAMES بر گردن محسن حمیدی

محسن حمیدی در بازی های جهانی لهستان موفق به کسب گردن آویز ارزشمند برنز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، محسن حمیدی آقچای تنها نماینده جوجیتسو ایران در این مسابقات بود و در وزن ۹۴ کیلوگرم و در دو بخش Ne-Waza و Fighting به جدال با حریفان پرداخت،در Ne-Waza او کاری از پیش نبرد و با دو شکست در برابر “فیصل الکتبی” اماراتی و “کریستوف ژوکز” مجارستانی از گردونه رقابت ها حذف شد.

اما در بخش Fighting او بهتر ظاهر شد و در دور نخست کارش را با پیروزی در برابر “تیم ویدنبشر” آلمانی آغاز کرد و توانست با امتیاز ۱۳-۱۲ از سد این حریف عبور کند. در دور دوم اما او در برابر “توماژ شوزاک” از کشور میزبان ۱۵-۸ شکست را پذیرا شد ولی با این وجود به نیمه نهایی صعود کرد.

حمیدی در نیمه نهایی “ماتیاس برکس ویلارد” از دانمارک را در نبردی سخت با امتیاز ۹-۸ مغلوب ساخت تا راهی فینال شود. در مبارزه پایانی او می بایست باری دیگر در برابر “توماژ شوزاک” لهستانی قرار بگیرد ولی به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ و به توصیه پزشک از این مبارزه انصراف داد و به مدال نقره بسنده کرد.

این نقره بدون شک در تاریخ جوجیتسو ایران ثبت خواهد شد و در ذهن علاقه مندان به این رشته باقی خواهد ماند. نقره با ارزش در مسابقات معتبری چون بازی های جهانی!

آخرین اخبار

از شایعه تا تکذیب!
از شایعه تا تکذیب!
جُردن باروز خبرهای مربوط به کمکش به مک گرگور برای بهبود مهارتش در کشتی را تکذیب کرد.