www.khabarrazmavar.ir

پایان پانزدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی آسیا

شناسه خبر : 8306 ۱۲:۲۶ ۱۳۹۵/۰۹/۰۷

نتایج ضعیف دختران امید در اندونزی/ تنها یک طلا، یک نقره و 2 برنز

تیم ملی کاراته دختران زیر 21 سال در حالی با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز در مسابقات قهرمانی آسیا به کار خود پایان داد که نتایج کسب شده در اندونزی نسبت به دوره قبل ضعیف تر است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه سومین و آخرین روز از پانزدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی آسیا که از روز جمعه پنجم آذرماه با حضور بیش از 400 کاراته‌کا از 24 کشور به میزبانی اندونزی در شهر ماساکار پیگیری شد که دختران زیر 21 سال کشورمان با کسب

یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز به کار خود پایان دادند.

وزن 50- کیلوگرم زیر 21 سال فائزه چیذری حذف

 وزن 55- کیلوگرم زیر 21 سال زهره برزگر طلا

 وزن 61- کیلوگرم زیر 21 سال ملیکا احدی برنز

 وزن 68- کیلوگرم زیر 21 سال بهنوش نجفی برنز

 وزن 68+ کیلوگرم زیر 21 سال زهرا برزگر نقره

در مسابقات آسیایی مالزی تیم ملی زیر 21 سال، از 4 فرصت بانوان همگی به فینال راه یافتند و با کسب 2 طلا و 2 نقره قهرمان بلامنازع کاتا و کومیته زیر 21 سال آسیا شدند، اما در پانزدهمین دوره مسابقات آسیایی از 6 فرصت بانوان ایرانی تنها یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز به دست آمده که نسبت به دوره گذشته عملکرد بانوان قابل قبول نیست.

اما دختران تیم ملی نوجوانان، جوانان و امید ایران در دوره قبل (مالزی 2014) در مجموع 6 مدال طلا، 4 نقره و سه برنز کسب کرده بودند که در این دوره با کاهش مدال روبرو شده‌اند. در این دوره از مسابقات (اندونزی 2016) 2 مدال طلا، 4 نقره و 6 برنز کسب کرده‌اند که نتایجی ضعیف تر از دوره قبل کسب کرده‌اند.

آخرین اخبار

منصوری: مسافران بوداپست مشخص نیستند
منصوری: مسافران بوداپست مشخص نیستند
هر چند سایت فدراسیون جهانی از ثبت نام ۵ جودوکار ایران برای رقابت های قهرمانی جهان بوداپست خبر می دهد اما سرمربی تیم ملی می گوید ما هنوز لیستی را اعلام نکرده ایم.
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!