www.khabarrazmavar.ir

پایان پانزدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی آسیا

شناسه خبر : 8306 ۱۲:۲۶ ۱۳۹۵/۰۹/۰۷

نتایج ضعیف دختران امید در اندونزی/ تنها یک طلا، یک نقره و 2 برنز

تیم ملی کاراته دختران زیر 21 سال در حالی با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز در مسابقات قهرمانی آسیا به کار خود پایان داد که نتایج کسب شده در اندونزی نسبت به دوره قبل ضعیف تر است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه سومین و آخرین روز از پانزدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی آسیا که از روز جمعه پنجم آذرماه با حضور بیش از 400 کاراته‌کا از 24 کشور به میزبانی اندونزی در شهر ماساکار پیگیری شد که دختران زیر 21 سال کشورمان با کسب

یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز به کار خود پایان دادند.

وزن 50- کیلوگرم زیر 21 سال فائزه چیذری حذف

 وزن 55- کیلوگرم زیر 21 سال زهره برزگر طلا

 وزن 61- کیلوگرم زیر 21 سال ملیکا احدی برنز

 وزن 68- کیلوگرم زیر 21 سال بهنوش نجفی برنز

 وزن 68+ کیلوگرم زیر 21 سال زهرا برزگر نقره

در مسابقات آسیایی مالزی تیم ملی زیر 21 سال، از 4 فرصت بانوان همگی به فینال راه یافتند و با کسب 2 طلا و 2 نقره قهرمان بلامنازع کاتا و کومیته زیر 21 سال آسیا شدند، اما در پانزدهمین دوره مسابقات آسیایی از 6 فرصت بانوان ایرانی تنها یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز به دست آمده که نسبت به دوره گذشته عملکرد بانوان قابل قبول نیست.

اما دختران تیم ملی نوجوانان، جوانان و امید ایران در دوره قبل (مالزی 2014) در مجموع 6 مدال طلا، 4 نقره و سه برنز کسب کرده بودند که در این دوره با کاهش مدال روبرو شده‌اند. در این دوره از مسابقات (اندونزی 2016) 2 مدال طلا، 4 نقره و 6 برنز کسب کرده‌اند که نتایجی ضعیف تر از دوره قبل کسب کرده‌اند.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.