www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12911 ۱۴:۵۲ ۱۳۹۷/۰۷/۰۷

نبرد موساسی و پادشاه سرخ در Bellator 206 !

گگارد موساسی برای اولین دفاع از کمربند خود به مصاف روری مک دونالد خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم‌ آور ، سازمان “بلاتور” دور بعدی از سری رویدادهای خود موسوم به Bellator 206 را بامداد یکشنبه ۸ مهر ۹۷ به وقت ایران (شنبه شب ۲۹ سپتامبر به وقت محلی) و به میزبانی سالن SAP Center سن خوزه،کالیفرنیا برگزار خواهد کرد.

مهمترین مبارزه این رویداد مبارزه ای از جنس نبرد دو قهرمان خواهد بود.مبارزه عنوان قهرمانی میان وزن بین مدافع عنوان قهرمانی یعنی گگارد موساسی و روری مک دونالد قهرمان دسته ولترویت که به یک وزن بالاتر آمده تا به مصاف گگارد برود.

موساسی پس از غلبه بر رافائل کاروالیو و کسب کمربند قهرمانی میان وزن برای نخستین دفاع از این عنوان وارد کیج می شود و در این راه چالشی قابل احترام چون مک دونالد را پیش روی خود می بینید.آیا شکارچی رویا می تواند از پش این ماموریت هم بربیاید؟باید دید.

در دیگر مبارزه مهم این رویداد تقابل کوئینتون جکسون (قهرمان اسبق دسته نیمه سنگین وزن UFC) و وَندِرلی سیلوا (قهرمان اسبق میان وزن PRIDE FC) را شاهد خواهیم بود.این چهارمین تقابل این دو کهنه گلادیاتور دنیای MMA خواهد بود،در سه نبرد پیشین سهم سیلوا ۲ پیروزی و سهم جکسون ۱ پیروزی بوده است.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴