www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 8369 ۱۹:۱۰ ۱۳۹۵/۰۹/۱۵

نبرد جاشوا و مولینا در خاک جزیره

آنتونی جاشوا بوکسر نامدار بریتانیایی برای کسب هجدهمین پیروزی خود به مصاف “پسر طبل زن” خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، آنتونی جاشوا ملقب به “AJ” بوکسر ۲۷ ساله اهل بریتانیا و قهرمان سنگین وزن جهان در سازمان IBF در تاریخ بیست آذر (۱۰ دسامبر ۲۰۱۶) برای دفاع از عنوان قهرمانی خود به مصاف اریک مولینا از ایالات متحده امریکا خواهد رفت.مولینا ۳۴ ساله حریفی بزرگ محسوب می شود.او رکورد ۲۵ پیروزی از ۲۸ مبارزه را در کارنامه حرفه ای خود دارد و تنها ۳ شکست در عملکرد مولینا ثبت شده است.این در حالیست که جاشوا شکست ناپذیر بوده و رکورد حرفه ای او ۱۷ پیروزی از ۱۷ مبارزه می باشد.نکته جالب درباره رکورد جاشوا این است که تمام پیروزی های او با ناک اوت همراه بوده است و تاکنون بوکسری نتوانسته تا راند آخر در برابر او دوام بیاورد.حال باید دید مولینا می تواند سنت شکنی کند یا اینکه جاشوا او را هم از دم تیغ ناک اوت خود خواهد گذراند.سالن “منچستر آرنا” شهر منچستر انگلستان میزبان این رویداد خواهد بود.

آخرین اخبار

محمد صادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته شد
محمد صادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته شد
مجمع انتخابانی فدراسیون کاراته با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد و در پایان رای گیری محمد صادق فرجی برای چهار سال به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.
پنج استراتژی موثر برای کاهش وزن
پنج استراتژی موثر برای کاهش وزن
استراتژی‌های موثری برای کاهش وزن سریع وجود دارند که تنها با رژیم گرفتن و ورزش کردن موثر نمی‌شوند. تلفیق کردن روش‌های مختلف کاهش وزن می‌تواند بهترین تاثیر را داشته باشد.