www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11953 ۲۲:۱۲ ۱۳۹۷/۰۱/۰۴

نایب قهرمانی ایران در رقابتهای کوراش قهرمانی آسیا

تیم ملی کوراش ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا با کسب ۸ مدال طلا، نقره و برنز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات امروز شنبه به میزبانی هندوستان برگزار شد که در نهایت تیم کشورمان با  کسب ۳نشان طلا، ۳نقره و ۲برنز عنوان نایب قهرمانی این رقابتها را از آن خود کردند،

در جدول رده بندی این رقابتها ازبکستان با کسب ۱۱ مدال طلا، ۴نقره و ۱برنز قهرمان شد و هندوستان میزبان این مسابقات با یک طلا، دو نقره و ۱۳ برنز در جای سوم ایستاد. ویتنام با ۱طلا، ۱نقره ۲برنز، ترکمنستان با ۳نقره، ۴برنز، چین تایپه با ۳نقره، ۳برنز، افغانستان با ۳برنز، ویتنام با ۲برنز و کره جنوبی با ۱برنز در مکانهای چهارم تا نهم قرار گرفتند.

برای تیم کشورمان در این مسابقات الیاس علی اکبری، محمد ملک محمدی و جعفر پهلوانی سه مدال طلا، امید تیزتک، قاسم احدی و محمد علی ذاکری نشان نقره، مهتاب باغچقی و زهرا باقری هم دو مدال نقره کسب کردند.

بهزاد وحدانی، جعفر فیروز آبادی، طاهره آذرپیوند، فاطمه شبانی، زهرا نادری، آذر کولیوند و لیلا چغلوند دیگر نماینده کشورمان در این مسابقات بودند که از رسیدن به مدال بازماندند.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.