www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11953 ۲۲:۱۲ ۱۳۹۷/۰۱/۰۴

نایب قهرمانی ایران در رقابتهای کوراش قهرمانی آسیا

تیم ملی کوراش ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا با کسب ۸ مدال طلا، نقره و برنز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات امروز شنبه به میزبانی هندوستان برگزار شد که در نهایت تیم کشورمان با  کسب ۳نشان طلا، ۳نقره و ۲برنز عنوان نایب قهرمانی این رقابتها را از آن خود کردند،

در جدول رده بندی این رقابتها ازبکستان با کسب ۱۱ مدال طلا، ۴نقره و ۱برنز قهرمان شد و هندوستان میزبان این مسابقات با یک طلا، دو نقره و ۱۳ برنز در جای سوم ایستاد. ویتنام با ۱طلا، ۱نقره ۲برنز، ترکمنستان با ۳نقره، ۴برنز، چین تایپه با ۳نقره، ۳برنز، افغانستان با ۳برنز، ویتنام با ۲برنز و کره جنوبی با ۱برنز در مکانهای چهارم تا نهم قرار گرفتند.

برای تیم کشورمان در این مسابقات الیاس علی اکبری، محمد ملک محمدی و جعفر پهلوانی سه مدال طلا، امید تیزتک، قاسم احدی و محمد علی ذاکری نشان نقره، مهتاب باغچقی و زهرا باقری هم دو مدال نقره کسب کردند.

بهزاد وحدانی، جعفر فیروز آبادی، طاهره آذرپیوند، فاطمه شبانی، زهرا نادری، آذر کولیوند و لیلا چغلوند دیگر نماینده کشورمان در این مسابقات بودند که از رسیدن به مدال بازماندند.

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.