www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12631 ۱۲:۴۲ ۱۳۹۷/۰۶/۰۱

ناهید کیانی در تکواندو به مدال برنز رسید/ کسب مدال بیست و چهارم

آخرین نماینده تیم تکواندو بانوان ایران با قبول شکست برابر رقیب تایلندی از رسیدن به فینال بازماند تا پرونده تیم ۵ نفره بانوان با همین یک برنز بسته شود. این بیست و چهارمین مدال ایران است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه مبارزات روز پایانی رقابتهای تکواندو در هجدمین دوره بازیهای آسیایی ناهید کیانی در وزن ۴۹- کیلوگرم در مرحله نیمه نهایی به مصاف«پانیپاک ونگفاتاناکیت» از تایلند رفت و ۱۱ بر ۶ نتیجه را واگذار کرد.

وی  دور نخست نماینده نپال را ۳۰ بر ۲۰ شکست داده بود، در مبارزه دوم خود «جسیکا بابی» از فیلیپین را ۲۳ بر۱۵ شکست داد و راهی نیمه نهایی شد و مدال برنز خود را قطعی کرد.

الهه شیدایی، ملیکا میرحسینی، پریسا جوادی و زهرا پوراسماعیل چهار تکواندوکار دیگر تیم بانوان ایران بودند که با شکست برابر رقبای خود حذف شدند.

هجدهمین دوره بازیهای آسیایی به میزبانی اندونزی در جاکارتا جریان دارد.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.