www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12631 ۱۲:۴۲ ۱۳۹۷/۰۶/۰۱

ناهید کیانی در تکواندو به مدال برنز رسید/ کسب مدال بیست و چهارم

آخرین نماینده تیم تکواندو بانوان ایران با قبول شکست برابر رقیب تایلندی از رسیدن به فینال بازماند تا پرونده تیم ۵ نفره بانوان با همین یک برنز بسته شود. این بیست و چهارمین مدال ایران است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه مبارزات روز پایانی رقابتهای تکواندو در هجدمین دوره بازیهای آسیایی ناهید کیانی در وزن ۴۹- کیلوگرم در مرحله نیمه نهایی به مصاف«پانیپاک ونگفاتاناکیت» از تایلند رفت و ۱۱ بر ۶ نتیجه را واگذار کرد.

وی  دور نخست نماینده نپال را ۳۰ بر ۲۰ شکست داده بود، در مبارزه دوم خود «جسیکا بابی» از فیلیپین را ۲۳ بر۱۵ شکست داد و راهی نیمه نهایی شد و مدال برنز خود را قطعی کرد.

الهه شیدایی، ملیکا میرحسینی، پریسا جوادی و زهرا پوراسماعیل چهار تکواندوکار دیگر تیم بانوان ایران بودند که با شکست برابر رقبای خود حذف شدند.

هجدهمین دوره بازیهای آسیایی به میزبانی اندونزی در جاکارتا جریان دارد.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴