www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12297 ۱۲:۵۹ ۱۳۹۷/۰۳/۱۷

میودر بالاتر از مسی و رونالدو

فلوید میودر با ۲۸۵ میلیون دلار بار دیگر پر درآمدترین ورزشکار جهان لقب گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مجله بیزینس فهرست ۱۰۰ نفره پردرآمدترین ورزشکاران جهان را منتشر‌ کرد و فلوید میودر بوکسر امریکایی با ۲۸۵ میلیون دلار در صدر این فهرست قرار گرفت.

میودر که در سال ۲۰۱۵ و پس از غلبه بر آندره برتو اعلام بازنشستگی کرده بود برای مبارزه بوکس با کانر مک گرگور ستاره جنجالی و پرحاشیه UFC بار دیگر از بازنشستگی خارج شد و با غلبه بر بد نام ایرلندی دستمزدی نجومی را به جیب زد و مجدداً به صدر لیست پردرآمدترین ورزشکاران جهان دست پیدا کرد و از این حیث بالاتر از دو فوتبالیست مشهور جهان یعنی لیونل مسی (۱۱۱ میلیون دلار) و کریستیانو رونالدو (۱۰۸ میلیون دلار) قرار گرفت.

کانر مک گرگور هم به لطف مبارزه در برابر میودر که او را صاحب ۹۹ میلیون دلار کرد در مکان چهارم این فهرست و بالاتر از لبرون جیمز ستاره مشهور بسکتبال NBA قرار گرفت.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!