www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12297 ۱۲:۵۹ ۱۳۹۷/۰۳/۱۷

میودر بالاتر از مسی و رونالدو

فلوید میودر با ۲۸۵ میلیون دلار بار دیگر پر درآمدترین ورزشکار جهان لقب گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مجله بیزینس فهرست ۱۰۰ نفره پردرآمدترین ورزشکاران جهان را منتشر‌ کرد و فلوید میودر بوکسر امریکایی با ۲۸۵ میلیون دلار در صدر این فهرست قرار گرفت.

میودر که در سال ۲۰۱۵ و پس از غلبه بر آندره برتو اعلام بازنشستگی کرده بود برای مبارزه بوکس با کانر مک گرگور ستاره جنجالی و پرحاشیه UFC بار دیگر از بازنشستگی خارج شد و با غلبه بر بد نام ایرلندی دستمزدی نجومی را به جیب زد و مجدداً به صدر لیست پردرآمدترین ورزشکاران جهان دست پیدا کرد و از این حیث بالاتر از دو فوتبالیست مشهور جهان یعنی لیونل مسی (۱۱۱ میلیون دلار) و کریستیانو رونالدو (۱۰۸ میلیون دلار) قرار گرفت.

کانر مک گرگور هم به لطف مبارزه در برابر میودر که او را صاحب ۹۹ میلیون دلار کرد در مکان چهارم این فهرست و بالاتر از لبرون جیمز ستاره مشهور بسکتبال NBA قرار گرفت.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴