www.khabarrazmavar.ir

تکواندو قهرمانی جهان- کره جنوبی؛

شناسه خبر : 9837 ۱۳:۵۵ ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

میرهاشم حسینی به نشان نقره دست یافت

با شکست میرهاشم حسینی در دیدار نهایی وزن سوم رقابتهای جهانی، تیم ملی کشورمان به کار خود در این رقابتها بدون کسب مدال طلا پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این تکواندوکار کشورمان برای کسب مدال طلای وزن ۶۳- کیلوگرم در بیست و سومین دوره رقابتهای قهرمانی جهان  در دیدار نهایی به مصاف «شوآی ژائو» از چین رفت و در نهایت با قبول شکست ۱۰ بر ۵ به نشان نقره دست پیدا کرد تا تیم مردان کشورمان بدون کسب مدال طلا، با دو نقره و یک برنز به کار خود پایان دهد.

میرهاشم حسینی روز گذشته(پنجشنبه هشتم تیرماه) بعد از یک دور استراحت، «عمرحجامی» از مراکش، «لجاندرو چانگ» از آمریکا، «هاکان رسیر» از ترکیه و «جیا هسین هو» از چین تایپه را شکست داد و پیش از ظهر امروز هم «محمدمحمداف» از آذربایجان  را ۶ بر ۵  شکست داد و به  دیدار نهای صعود کرد.

تیم ملی مردان کشورمان از سال ۱۹۹۹ تا کنون فقط در رقابتهای جهانی ۲۰۰۷ چین موفق به کسب مدال طلا نشده بود.رقابتهایی که مرتضی رستمی و امیدغلامزاده دو نشان نقره و هادی ساعی یک نشان برنز کسب کردند. بعد از ۱۰ سال، یکبار دیگر تیم کشورمان بدون طلا رقابتهای جهانی را به سوی کشورمان ترک کرد.

برای تیم ملی کشورمان تا کنون آرمین هادی پور یک نشان نقره و مسعود حجی زواره هم یک نشان برنز کسب کرده اند. طیبه پارسا، زهرا پوراسماعیل، اکرم خدابنده، فرزان عاشورزاده، ناهید کیانی، ملکیا میرحسینی، سعید رجبی، سجاد مردانی، پوریا عرفانیان و ابوالفضل یعقوبی هم از دور رقابتها حذف شده اند.

پرونده این دوره از رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان عصر امروز جمعه نهم تیرماه در موجوی کره جنوبی بسته خواهد شد.

آخرین اخبار

نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
عضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است: اگر به دنبال آن هستید در ماه مبارک رمضان متابولیسم بدنتان کاهش پیدا نکند و از تجمع چربی‌ها جلوگیری شود، از آب فراوان استفاده کنید و به فعالیت‌های ورزشی بپردازید.
فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.