www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1823 ۱۹:۳۶ ۱۳۹۴/۰۱/۱۶

ميان محله: به هيچ قيمتي براي كشور ديگري مسابقه نمي دهم/ هرجا باشم سرباز نظام و در خدمت ورزش كشورم هستم

مربي تيم ملي ساواته ايران گفت: من به خاطر يك سري مسائل شخصي و خانوادگي راهي آمريكا شدم، اما هر زمان كه بتوانم براي كشورم مثمرثمر باشم، در خدمت ورزش ايران اسلامي هستم.به گزارش خبرنگار رزم نيوز ، مهدي ميان محله بازيكن – مربي تيم ملي ساواته كشورمان چندي پيش راهي آمريكا شد تا در […]

مربي تيم ملي ساواته ايران گفت: من به خاطر يك سري مسائل شخصي و خانوادگي راهي آمريكا شدم، اما هر زمان كه بتوانم براي كشورم مثمرثمر باشم، در خدمت ورزش ايران اسلامي هستم.به گزارش خبرنگار رزم نيوز ، مهدي ميان محله بازيكن – مربي تيم ملي ساواته كشورمان چندي پيش راهي آمريكا شد تا در اين كشور به زندگي خود ادامه دهد. در روزهايي كه ميان محله در ينگه دنيا به سر مي برد، برخي از حاشيه سازان، مطالبي را برعليه اين ورزشكار و مربي موفق و با اخلاق كشورمان مطرح كردند كه واكنش او را به دنبال داشت.

ميان محله در گفت‌ وگو با خبرنگار رزم نيوز، اظهار داشت: من هم مثل هر ايراني ديگر عاشق كشور و مملكتم هستم. اگر به آمريكا آمده ام، به دليل مسائل شخصي و خانوادگي است.
وي افزود: من از جان و دل سرباز ايران هستم و به همين خاطر، به هيچ قيمتي حاضر نيستم در ميادين بين المللى با پرچم كشور ديگر حاضر شده و مسابقه بدهم. چون هرچه در ورزش دارم، زير پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران به دست آورده ام.
قهرمان ساواته آسيا و جهان ادامه داد: در حال حاضر و به خاطر اخذ اقامت آمريكا، در اين كشور زندگي و در بهترين باشگاه و با قهرمانان بزرگ اين كشور تمرين مي كنم تا براي مسابقات جهاني آماده شوم و بتوانم براي كشور عزيزم باز هم افتخارآفريني كنم.
ميان محله در پايان گفت: تمامي برنامه‌هاي بنده با هماهنگي و راهنمايي هاي استاد حميد رضا حصاركي رئيس كنفدراسيون آسيا و كارشناس ورزش هاي رزمي كميته ملي المپيك است و من همچون يك سرباز در خدمت وي، ساواته ايران و نظامم هستم.

11083634_867111766682747_2434269480847495859_n

آخرین اخبار

از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.