www.khabarrazmavar.ir

در رقابتهای جهان بلاروس؛

شناسه خبر : 9455 ۱۰:۴۰ ۱۳۹۶/۰۲/۱۵

موی تای کاران ایران رقبای خود را شناختند

رقابتهای موی تای قهرمانی جهان از امروز با حضور نمایندگان ۵۰ کشور دنیا از جمله تیم های مردان و بانوان ایران در مینسک بلاروس آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در این دوره از مسابقات بیش از ۳۰۰ رزمی کار از ۵۰ کشور جهان به مدت ۸ روز برگزا خواهد شد. تیم ملی کشورمان با ۹ ورزشکار در بخش مردان و ۲ ورزشکار در بخش بانوان در این رقابتها حضور دارد.

مراسم قرعه کشی این رقابتها عصر پنجشنبه برگزار شد و طی آن نمایندگان کشورمان رقبای خود را شناختند. بر همین اساس  سمیه خزایی در زون ۵۴- کیلوگرم دور نخست به دیدار نماینده بلاروس می رود و در صورت برتری با برنده مبارزه کانادا و روسیه پیکار می کند. دور نخست با نماینده جزایر موریس پیکار می کند و در صورت برتری برنده مبارزه بلاروس و هنگ کنگ را پیش رو خواهد داشت.

در بخش مردان ودر وزن ۴۸- کیلوگرم مرتضی سرداریان دور نخست استراحت دارد و سپس برنده مبارزه ترکیه و بلاروس را پیش رو دارد. حسین مهدیزاده در وزن ۵۴- کیلوگرم «سراودان» از اندونزی را پیش رو دارد و سپس با برنده قزاقستان و کانادا مبارزه می کند. در وزن ۶۰- کیلوگرم علی زرین فر دور نخست به مصاف «پراویت چلناک» از تایلند می رود و سپس با برنده مبارزه مولداوی و بلاروس مبارزه می کند.

کاوه سلیمانی در وزن ۶۷- کیلوگرم «جاناتان پولوسان» از فیلیپین را پیش رو دارد و سپس به مصاف برنده پیکار روسیه و قرقیرستان می رود. ایوب ساکی در وزن ۷۵- کیو گرم در اولین دیدار بای با «نورمحمد» از مالزی پیکار کند و در صورت برتری به مصاف آلمان روسیه و آلمان خواهد رفت. مجید هاشم بیگی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی ایران در اولین دیدار باید با «موچت نانک» از ترکیه پیکار کند و در صورت غلبه بر این رقیبا به مصاف برنده مبارزه لهستان و تایلند برود.

در وزن ۸۶- کیلوگرم علی تکلو دور نخست به دیدار نماینده کشور میزبان می رود و در صورت برتری با برنده کانادا و قزاقستان مبارزه می کند. در وزن ۹۱- کیلوگرم سینا کریمیان دور نخست را با قرعه استراحت پشت سر می گذارد و سپس با برنده مبارزه جمهوری چک و روسیه مبارزه می کند. ایرج عزیرپور هم در وزن ۹۱+ کیلوگرم ابتدا به دیدرا «شلیپوف» از روسیه می رود و سپس با برنده مبارزه بلغارستان و کره جنوبی مبارزه می کند.

این دوره از مسابقات از امروز در مینسک بلاروس آغاز و تا هشت روز به طول خواهد انجامید.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.