www.khabarrazmavar.ir

در رقابتهای جهان بلاروس؛

شناسه خبر : 9455 ۱۰:۴۰ ۱۳۹۶/۰۲/۱۵

موی تای کاران ایران رقبای خود را شناختند

رقابتهای موی تای قهرمانی جهان از امروز با حضور نمایندگان ۵۰ کشور دنیا از جمله تیم های مردان و بانوان ایران در مینسک بلاروس آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در این دوره از مسابقات بیش از ۳۰۰ رزمی کار از ۵۰ کشور جهان به مدت ۸ روز برگزا خواهد شد. تیم ملی کشورمان با ۹ ورزشکار در بخش مردان و ۲ ورزشکار در بخش بانوان در این رقابتها حضور دارد.

مراسم قرعه کشی این رقابتها عصر پنجشنبه برگزار شد و طی آن نمایندگان کشورمان رقبای خود را شناختند. بر همین اساس  سمیه خزایی در زون ۵۴- کیلوگرم دور نخست به دیدار نماینده بلاروس می رود و در صورت برتری با برنده مبارزه کانادا و روسیه پیکار می کند. دور نخست با نماینده جزایر موریس پیکار می کند و در صورت برتری برنده مبارزه بلاروس و هنگ کنگ را پیش رو خواهد داشت.

در بخش مردان ودر وزن ۴۸- کیلوگرم مرتضی سرداریان دور نخست استراحت دارد و سپس برنده مبارزه ترکیه و بلاروس را پیش رو دارد. حسین مهدیزاده در وزن ۵۴- کیلوگرم «سراودان» از اندونزی را پیش رو دارد و سپس با برنده قزاقستان و کانادا مبارزه می کند. در وزن ۶۰- کیلوگرم علی زرین فر دور نخست به مصاف «پراویت چلناک» از تایلند می رود و سپس با برنده مبارزه مولداوی و بلاروس مبارزه می کند.

کاوه سلیمانی در وزن ۶۷- کیلوگرم «جاناتان پولوسان» از فیلیپین را پیش رو دارد و سپس به مصاف برنده پیکار روسیه و قرقیرستان می رود. ایوب ساکی در وزن ۷۵- کیو گرم در اولین دیدار بای با «نورمحمد» از مالزی پیکار کند و در صورت برتری به مصاف آلمان روسیه و آلمان خواهد رفت. مجید هاشم بیگی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی ایران در اولین دیدار باید با «موچت نانک» از ترکیه پیکار کند و در صورت غلبه بر این رقیبا به مصاف برنده مبارزه لهستان و تایلند برود.

در وزن ۸۶- کیلوگرم علی تکلو دور نخست به دیدار نماینده کشور میزبان می رود و در صورت برتری با برنده کانادا و قزاقستان مبارزه می کند. در وزن ۹۱- کیلوگرم سینا کریمیان دور نخست را با قرعه استراحت پشت سر می گذارد و سپس با برنده مبارزه جمهوری چک و روسیه مبارزه می کند. ایرج عزیرپور هم در وزن ۹۱+ کیلوگرم ابتدا به دیدرا «شلیپوف» از روسیه می رود و سپس با برنده مبارزه بلغارستان و کره جنوبی مبارزه می کند.

این دوره از مسابقات از امروز در مینسک بلاروس آغاز و تا هشت روز به طول خواهد انجامید.

آخرین اخبار

محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
«جواد محجوب» مدال آور سنگین وزن جودو هرچند افتخارات بزرگی را برای این رشته المپیکی کسب کرده است اما به همان اندازه هم برای فدراسیون حاشیه داشته و اکنون به نظر می رسد به دنبال جبران گذشته است و می خواهد به تیم ملی بازگردد.
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
تیم ملی اعزامی تکواندو کشورمان به پنجمین دوره رقابت های داخل سالن آسیادر بخش مردان، با کسب ۵ مدال زرین نه تنها نتایج درخشانی را به ثبت رساند بلکه در عمل اثبات کرد اعتماد به جسارت، تحول و جوانگرایی یک مربی فهیم چه اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت.