www.khabarrazmavar.ir

با تصمیم مسئولان فدراسیون جهانی

شناسه خبر : 9741 ۱۳:۱۴ ۱۳۹۶/۰۳/۲۳

موی تای دو سهمیه حضور در وردگیمز لهستان را کسب کرد

مسعود مینایی و علی زرین فر دو موی‌تای کار تیم ملی ایران جواز حضور در بازی‌های وردگیمز ۲۰۱۷ لهستان را از سوی فدراسیون جهانی کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، فدراسیون جهانی موی تای IFMA تنها نهاد متولی این رشته که توسط IOC مورد تائید قرار گرفته و زیر چتر کمیته بین المللی المپیک در حال فعالیت است، امروز با ارسال نامه ای رسمی به انجمن ملی موی تای ایران کسب دو سهمیه در اوزان  منهای٧١ و  منهای ۶٣/۵ کیلوگرم را تایید کرد.

مسعود مینایی که در بازی‌های ساحلی ویتنام موفق به کسب سهمیه دسته منهای٧١ کیلوگرم شده بود و علی زرین فر که با ارائه بازی فنی و کم نقص در خلال مسابقات جهانی ٢٠١٧  موفق به جلب نظر کادر فنی IFMA شدند.

به علت عدم وجود وزن منهای۶٠ کیلوگرم در بازیهای WG2017  با رایزنی‌های انجمن ملی موی تای موفق به کسب سهمیه ارزشمند در دسته  منهای۶٣/۵ کیلوگرم شد.

لازم به ذکر است ٨٨ ورزشکار  از سراسر جهان در ١١ وزن و در دو بخش زنان و مردان در رشته موی تای در WG2017 لهستان به رقابت خواهند پرداخت.

این رقابت‌ها از ۵ تا ٩ مرداد در شهر ورشو لهستان توسط کمیته بین المللی المپیک IOC برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)