www.khabarrazmavar.ir

فرصت همراهی هند فراهم نشد؛

شناسه خبر : 10779 ۰۹:۳۵ ۱۳۹۶/۰۷/۲۲

مهدیزاده به جای اسپانیا به ایران می‌آید

عضو تیم ملی کاراته ایران که قرار بود هدایت تیم جوانان هند را در رقابتهای قهرمانی جهان برعهده داشته باشد، به جای اسپانیا راهی ایران می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امیرمهدیزاده دارنده دو طلا و یک برنز قهرمانی جهان که برای برگزاری یک دوره فنی راهی هند شده بود، با درخواست مسئولان فدراسیون کاراته این کشور قرار بود که در رقابتهای قهرمانی رده های سنی جهان هدایت این تیم را در اسپانیا برعهده داشته باشد.

مهدیزاده در همین رابطه گفت: هندی ها پس از اینکه از نحوه تمرینات من با ملی پوشان تیم های پایه ابراز رضایت کردند، از من خواستند در رقابتهای جهانی کنار آنها باشم و هدایت ملی پوشان آنها را برعهده  بگیرم و من نیز بعد هماهنگی با رییس فدراسیون و سرمربی تیم ملی و موافقت آنها به پیشنهاد آنها پاسخ مثبت دادم.

وی در مورد لغو این برنامه هم گفت: سفارت اسپانیا برای ۲۵ نفر از اعضای تیم ملی کاراته روادید صادر نکرده و فقط به چهار نفر روادید داده است. با توجه به این موضوع من هم انصراف خودم را اعلام کرده و به ایران بازمی گردم.

قهرمان کاراته آسیا و جهان گفت: بلافاصله بعد از آمدن به ایران تمریناتم را برای حضور در سوپر لیگ و برنامه های تیم ملی بصورت جدی شروع می کنم.

آخرین اخبار

همه یا هیچ!
همه یا هیچ!
آنتونی جاشوا و جوزف پارکر برای افزودن به تعداد کمربندهای قهرمانی خود به مصاف هم خواهند رفت.
احدی: مشکل بوکسورهای ایران با چند ماه تمرین حل نمی شود/ مبارزه روزبهانی در یک وزن بالاتر
احدی: مشکل بوکسورهای ایران با چند ماه تمرین حل نمی شود/ مبارزه روزبهانی در یک وزن بالاتر
سرمربی تیم ملی بوکس گفت: مشت زنان ما در رقابت های درون اردویی تمام تلاش خود را برای ارائه یک بازی قابل قبول انجام دادند اما مشکل اینجاست که عملکرد آنها با ۳ ماه یا ۶ ماه تمرین حل نمی شود و نیاز به زمان دارد.