www.khabarrazmavar.ir

جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی جودو اعلام شد

شناسه خبر : 11998 ۲۰:۰۳ ۱۳۹۷/۰۱/۱۵

ملایی نفر دوم وزن ۸۱- کیلوگرم جودو دنیا

جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی اعلام شد که سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی کشورمان در جایگاه دوم رده بندی قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جدید‌ترین رنگنیک ماه APRIL  در سال ۲۰۱۸ میلادی از سوی فدراسیون جهانی جودو اعلام شد. سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی کشورمان پس از “حسن خالمورزائف” روسی در جایگاه دوم رده بندی رنکنیگ جهانی قرار دارد. ملایی تنها نماینده ایران است که در بین بهترین‌های دنیا قرار دارد.

 “حسن خالمورزائف” روس با ۴۸۵۰  امتیاز در رده نخست این وزن قرار دارد و سعید ملایی با ۴۷۵۶ امتیاز و ۹۶ امتیاز کمتر در جایگاه دوم قرار دارد.

در وزن ۷۳- کیلوگرم نیز ” هاشیماتو سوچی” نماینده تیم ملی ژاپن در جایگاه نخست این وزن قرار دارد و محمدمحمدی بریمانلو نیز در جایگاه ۲۱ رده بندی قرار دارد.

در وزن ۱۰۰+کیلوگرم نیز “موراداوید” از برزیل جایگاه نخست را از آن خود کرده و جواد محجوب نیز در جایگاه ۲۴ رده بندی قرار دارد.

در دیگر اوزان نیز هیچ کدام از نمایندگان کشورمان حتی در بین ۳۰ نفر برتر قرار ندارند.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.