www.khabarrazmavar.ir

جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی جودو اعلام شد

شناسه خبر : 11998 ۲۰:۰۳ ۱۳۹۷/۰۱/۱۵

ملایی نفر دوم وزن ۸۱- کیلوگرم جودو دنیا

جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی اعلام شد که سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی کشورمان در جایگاه دوم رده بندی قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جدید‌ترین رنگنیک ماه APRIL  در سال ۲۰۱۸ میلادی از سوی فدراسیون جهانی جودو اعلام شد. سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی کشورمان پس از “حسن خالمورزائف” روسی در جایگاه دوم رده بندی رنکنیگ جهانی قرار دارد. ملایی تنها نماینده ایران است که در بین بهترین‌های دنیا قرار دارد.

 “حسن خالمورزائف” روس با ۴۸۵۰  امتیاز در رده نخست این وزن قرار دارد و سعید ملایی با ۴۷۵۶ امتیاز و ۹۶ امتیاز کمتر در جایگاه دوم قرار دارد.

در وزن ۷۳- کیلوگرم نیز ” هاشیماتو سوچی” نماینده تیم ملی ژاپن در جایگاه نخست این وزن قرار دارد و محمدمحمدی بریمانلو نیز در جایگاه ۲۱ رده بندی قرار دارد.

در وزن ۱۰۰+کیلوگرم نیز “موراداوید” از برزیل جایگاه نخست را از آن خود کرده و جواد محجوب نیز در جایگاه ۲۴ رده بندی قرار دارد.

در دیگر اوزان نیز هیچ کدام از نمایندگان کشورمان حتی در بین ۳۰ نفر برتر قرار ندارند.

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.