www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9099 ۱۸:۵۰ ۱۳۹۵/۱۲/۱۳

معرفی تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی سوپرلیگ کاراته مردان

ایستگاه چهارم دور برگشت سوپرلیگ کاراته مردان در حالی امروز جمعه به پایان رسید که تیم های دانشگاه آزاد، توسعه و نوآوری شهر، مناطق نفت خیز جنوب و پاس قوامین به مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات راه یافتتد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هفته چهارم سوپرلیگ امروز (جمعه) در مجتمع ورزشی غدیر برگزار شد و در پایان این هفته مهم و سرنوشت‌ساز، در گروه اول دانشگاه آزاد با ۲۱ امتیاز تیمی و ۱۸۹ امتیاز انفرادی عنوان صدرنشین را بدست آورد و تیم مناطق نفت خیز جنوب با ۲۱ امتیاز تیمی و ۱۶۷ امتیاز انفرادی تیم دوم گروه ۱ شد. تیم توسعه نوآوری شهر هم با ۲۴ امتیاز بعنوان سرگروه و تیم پاس قوامین با ۱۵ امتیاز تیمی و ۱۴۶ امتیاز انفرادی بعنوان تیم دوم گروه ۲ به مرحله نیمه نهایی رسیدند.

بدین ترتیب در هفته پایانی این رقابت ها که پنجشنبه (۱۹ اسفندماه) برگزار می شود، در مرحله نیمه‌نهایی دانشگاه آزاد به مصاف پاس قوامین می‌رود و توسعه نوآوری شهر رو در روی مناطق نفت خیز جنوب قرار می‌گیرد تا دو تیم برنده در این مسابقات ضمن راهیابی به فینال، برای تصاحب کاپ قهرمانی سوپرلیگ جدال کنند.

اما در بازیهای هفته چهارم سوپر لیگ و در گروه اول، مرحله سوم این پیکارها با پیروزی ۲۸ بر صفر مناطق نفت خیز جنوب و دانشگاه آزاد مقابل رقبایشان به پایان رسید. در مرحله چهارم کلینیک آریان کرمانشاه ۱۵ بر ۹ مقابل فتح تهران به برتری رسید و دانشگاه آزاد در جدالی بسیار نزدیک و دیدنی ۱۴ بر ۱۳ مغلوب مناطق نفت خیز جنوب شد. در مرحله پنجم هم، دانشگاه آزاد و مناطق نفت خیز جنوب با نتایج مشابه ۲۸ بر صفر حریفانشان را شکست دادند.

در گروه دوم این رقابت ها و در مرحله سوم، بیمه ما ۲۸ بر صفر آوای رزم را برد و جدال توسعه نوآوری شهر و پاس قوامین در دیداری نزدیک با نتیجه ۱۴ بر ۱۳ به سود توسعه نوآوری شهر به پایان رسید. در مرحله چهارم توسعه نوآوری شهر ۱۹-۹ گوجوریو سی واکای کردستان را برد و نتیجه بازی پاس قوامین و آوای رزم، ۲۶ بر یک به سود پاس قوامین به پایان رسید. در مرحله پنجم نیز، پاس قوامین و بیمه ما با نتیجه ۱۸ بر ۸ به کار خود پایان دادند و آوای رزم با نتیجه ۱۸ بر ۶ گوجوریو سی واکای کردستان را از پیش رو برداشت.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.