www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12272 ۱۰:۴۹ ۱۳۹۷/۰۳/۱۰

مرثیه ای برای موآی تای ایران

غیبت ایران در مسابقات قهرمانی جهان در مکزیک!

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات موآی تای قهرمانی جهان (IFMA) طی ده روز در تاریخ ۱۰ الی ۱۹ می ۲۰۱۸ به میزبانی کانکون مکزیک برگزار شد.

تورنمنتی بسیار مهم با حضور ۷۷ تیم که حکم انتخابی مسابقات World Games 2021 را نیز داشت و با قهرمانی تیم روسیه (۱۱ طلا-۷ نقره و ۴ برنز) پایان یافت و تیم های تایلند (۵ طلا-۲ نقره و ۱ برنز) و اوکراین (۴ طلا-۱ نقره و ۲ برنز) در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.

اما در این بین غیبت تیم موآی تای کشورمان بسیار ناراحت کننده بود و سوال اینجاست که با وجود برنامه ریزی برای حضور در مسابقات جهانی مکزیک و برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی که در کرمان برگزار شد و آماده سازی فایترها برای حضور در این تورنمنت بزرگ، در نهایت چرا این اعزام صورت نگرفت؟! باید دید پاسخ آقای رشیدی برای این سوال بزرگ چیست؟

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴