www.khabarrazmavar.ir

با تصمیم مسئولان فدراسیون ورزش‌های رزمی

شناسه خبر : 12533 ۱۶:۴۷ ۱۳۹۷/۰۵/۱۴

مربی خاطی از کلیه فعالیت‌های رزمی محروم شد + فیلم

با تصمیم مسئولان فدراسیون ورزش‌های رزمی، مربی خاطی که اخیر کلیپ تمرینات خطرناک او منتشر شده بود از انجام کلیه فعالیت‌های رزمی محروم شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از فدراسیون ورزش‌های رزمی،  با توجه به انتشار کلیپی در شبکه های اجتماعی مبنی بر وارد آوردن ضربات مکرر به ورزشکار توسط مربی در یک باشگاه ورزشی، با دستور اکید ریاست فدراسیون مبنی برپیگیری عاجل این تخلف و برخورد با مربی خاطی طی هماهنگی های به عمل آمده با هیات ورزش های رزمی استان تهران، با توجه به اهمیت موضوع مربی خاطی به نام ( م. ز) از امروز یکشنبه مورخ ۱۴ مردادماه ۱۳۹۷ از انجام کلیه فعالیت های ورزشی رزمی محروم گردید.

بدیهی است در اسرع وقت، موضوع در کمیته انضباطی فدراسیون مطرح و رای کمیته از طریق روابط عمومی به اطلاع خانواده بزرگ ورزش های رزمی خواهد رسید.

شایان ذکر است رویکرد اصلی این فدراسیون دردرجه اول، رشد و اعتلای فرهنگ و اخلاق ورزشی می باشد و فعالیت هایی از این قبیل به هیچ وجه مورد تایید فدراسیون نیست بلکه با افراد خاطی برخورد قاطع قانونی انجام خواهد شد.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!