www.khabarrazmavar.ir

با تصمیم مسئولان فدراسیون ورزش‌های رزمی

شناسه خبر : 12533 ۱۶:۴۷ ۱۳۹۷/۰۵/۱۴

مربی خاطی از کلیه فعالیت‌های رزمی محروم شد + فیلم

با تصمیم مسئولان فدراسیون ورزش‌های رزمی، مربی خاطی که اخیر کلیپ تمرینات خطرناک او منتشر شده بود از انجام کلیه فعالیت‌های رزمی محروم شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از فدراسیون ورزش‌های رزمی،  با توجه به انتشار کلیپی در شبکه های اجتماعی مبنی بر وارد آوردن ضربات مکرر به ورزشکار توسط مربی در یک باشگاه ورزشی، با دستور اکید ریاست فدراسیون مبنی برپیگیری عاجل این تخلف و برخورد با مربی خاطی طی هماهنگی های به عمل آمده با هیات ورزش های رزمی استان تهران، با توجه به اهمیت موضوع مربی خاطی به نام ( م. ز) از امروز یکشنبه مورخ ۱۴ مردادماه ۱۳۹۷ از انجام کلیه فعالیت های ورزشی رزمی محروم گردید.

بدیهی است در اسرع وقت، موضوع در کمیته انضباطی فدراسیون مطرح و رای کمیته از طریق روابط عمومی به اطلاع خانواده بزرگ ورزش های رزمی خواهد رسید.

شایان ذکر است رویکرد اصلی این فدراسیون دردرجه اول، رشد و اعتلای فرهنگ و اخلاق ورزشی می باشد و فعالیت هایی از این قبیل به هیچ وجه مورد تایید فدراسیون نیست بلکه با افراد خاطی برخورد قاطع قانونی انجام خواهد شد.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴