www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11645 ۱۳:۰۹ ۱۳۹۶/۱۱/۱۴

مربی ازبکستانی رسما هدایت تیم جودوی بانوان ایران را عهده دار شد

«نلیا کیاموبا» مربی مطرح و باتجربه ازبکستانی با امضای قرارداد رسمی، هدایت تیم جودوی بانوان ایران را برعهده گرفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسئولان فدراسیون جودو پس از مذاکره با چند مربی خارجی در نهایت با خانم «نلیا کیاموبا» ازبکستانی به توافق نهایی رسیدند و قرارداد طرفین به صورت رسمی امروز (شنبه) امضا شد.

وی از مربیان شناخته شده جودوی آسیا محسوب می شود و حدود ۱۵ سال در کادر فنی تیم ملی ازبکستان حضور داشته است.

نلیا که چند روزی است در تهران حضور دارد پس از حضور در تمرین تیم بانوان جودوی ایران و توافق با مسئولان فدراسیون قرارداد خود را که شنیده می شود مدت آن یک سال است،امضا کرد. قرار است وی علاوه بر تیم ملی بزرگسالان در بخش های دیگر نیز به جودوی بانوان ایران کمک کند.

بانوان جودوی ایران سال آینده (۱۳۹۷) مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا در لبنان را پیش روی دارند و همچنین بازی های آسیایی سال آینده در اندونزی برگزار می شود که احتمال اعزام بانوان جودوی ایران کم است.

آخرین اخبار

نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
عضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است: اگر به دنبال آن هستید در ماه مبارک رمضان متابولیسم بدنتان کاهش پیدا نکند و از تجمع چربی‌ها جلوگیری شود، از آب فراوان استفاده کنید و به فعالیت‌های ورزشی بپردازید.
فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.