www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 2135 ۱۸:۲۴ ۱۳۹۴/۰۲/۱۴

مربیان تیم‌های رده سنی کاراته معرفی شدند

فدراسیون کاراته در پی استعفای عبدالحمدی از هدایت تیم های ملی رده سنی ، مربیان جدید این تیم ها را انتخاب و معرفی کرد. به گزارش “رزم نیوز” ، با پیشنهاد محمد آرین خو مدیر فنی تیم‌های ملی و با موافقت علیرضا سمندر رئیس فدراسیون کاراته، سکان هدایت تیم های کاراته نوجوانان و جوانان پسران به […]

فدراسیون کاراته در پی استعفای عبدالحمدی از هدایت تیم های ملی رده سنی ، مربیان جدید این تیم ها را انتخاب و معرفی کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، با پیشنهاد محمد آرین خو مدیر فنی تیم‌های ملی و با موافقت علیرضا سمندر رئیس فدراسیون کاراته، سکان هدایت تیم های کاراته نوجوانان و جوانان پسران به احمد صافی سپرده شد. همچنین فضل اله(علی) عسگری هم به عنوان سرمربی تیم امید معرفی گردید.

قرارداد صافی با کره جنوبی نوامبر 2014 به اتمام رسید و وی می تواند بدون دغدغه در کنار تیم ملی نوجوانان باشد. اردوی این تیم ها چند مرحله برگزار شده و اینکه صافی باید با همان کادر فبلی به کار خود ادامه دهد یا مربی جدیدی می تواند به این جمع اضافه کند در آینده مشخص خواهد شد.

تیم ملی کاراته مسابقات قهرمانی آسیا را پیش رو دارد.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.