www.khabarrazmavar.ir

از سوی سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران؛

شناسه خبر : 6927 ۰۹:۵۸ ۱۳۹۵/۰۵/۲۷

مربیان برتر سال 1394 ورزش کشور معرفی شدند

برترین‌های سال 1394 ورزش ایران در عرصه مربیگری در 50 رشته تخصصی در جریان یادواره امیر سپهبد شهید علی صیادشیرازی تجلیل می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از معاونت روابط عمومی واموربین الملل سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران٬ این سازمان به منظورتکریم مقام شامخ و والای معلم و مربی در سطح جامعه ورزش و در راستای الگوسازی برای جوانان کشور ، مربیان برترسال ۱۳۹۴ هجری شمسی (۲۰۱۵میلادی) ایران را با احترام و همفکری با فدراسیون ها وکارشناسان کشور ٬ انتخاب و پس از تایید شورای مرکزی اعلام می کند.

بنابراین گزارش٬ پس از بررسی نظرسنجی‌های کارشناسی و جلسات کارشناسی انجام شده ، اسامی مشروحه ذیل انتخاب شده است و در رشته هایی که اعلام نشده تا قبل از روزبرگزاری همایش که بعد از المپیک ریو برزیل است انتخاب خواهند شد و طی مراسم باشکوهی در شهریورماه یادواره امیر سپهبد شهید علی صیادشیرازی در حضوربزرگان، مفاخر و مسئولان کشوری و لشکری و خانواده معظم شهدا تجلیل و قدردانی خواهند شد.

مربیان برترسال ۱۳۹۴ ورزش ایران:

۱_ فوتبال: یحیی گل محمدی (دیپلم افتخاربه عبدالله ویسی وبرانکوایوانکویچ)

۲_ والیبال: محمد وکیلی

۳_ بسکتبال: دکتر مهران شاهین طبع

۴_ هندبال: شهداد مرتجعی

۵_ تکواندو: بیژن مغانلو

۶_جودو: محمد منصوری

۷_ ووشو: منصور نوروزی

۸_ بوکس: غلامرضا کریمی

۹_ کونگ فو: منوچهر حاتمی

۱۰_  ورزش دانشگاهی: سید نعمت الله خلیفه

۱۱_ ورزش زورخانه ای و پهلوانی: رضا آفتابی

۱۲_ کشتی فرنگی: محمد علی چمیانی

۱۳_ کشتی آزاد: حسین نقیبی

۱۴_ دوومیدانی:احمد رمضان زاده

۱۵_ ورزش جانبازان و معلولین: هادی رضایی

۱۶_ کبدی: کیانوش نادریان

۱۷_ کوهنوردی:حسن جواهرپور

۱۸_ ورزش ناشنوایان: محسن کاوه

۱۹_ دوچرخه‌سواری:مریم  غیاثوند

۲۰_ شطرنج: مرتضی محجوب

۲۱_ تنیس: سعید احمدوند

۲۲_ تنیس روی میز: سیما لیموچی

۲۳_ اسکواش: دکترمحمد حسین سنایی

۲۴_ ورزش‌های کارگری:مریم سرمست

۲۵_ ورزش نیروهای مسلح کشور: سرهنگ محمدرضازوار

۲۶_ بولینگ وبیلیارد: کامران شهلا

۲۷_ پرورش اندام: علی تبریزی

۲۸_ انجمن‌های ورزشی: پیام شیرعلی

۲۹_ اسکیت: سارا فرشتیان

۳۰_کاراته: مسعود رهنما

۳۱_ ورزش‌های سه گانه: محمد منصورزاده

۳۲_ شمشیربازی: پیمان فخری

۳۳_ اتومبیلرانی و موتورسواری: پرویزثابتی فر

۳۴_ اسکی: علیداد ساوه شمشکی

۳۵_ ژیمناستیک: محمد آذرپی

۳۶_ گلف:علی جمعه قلیزاده

۳۷_ هاکی: اسفندیار صفایی

۳۸_ وزنه برداری: علی جباری

۳۹_ ورزش‌ همگانی: دکترمیترا روحی دهکردی

آخرین اخبار