www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10154 ۱۶:۰۳ ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

مراسم تودیع و معارفه رئیس و سرپرست فدراسیون بوکس برگزار شد

مراسم تودیع احمد ناطق نوری رئیس سابق و معارفه افشین داوری سرپرست جدید فدراسیون بوکس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از سایت فدراسیون بوکس، محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در مراسم تودیع و معارفه مسئولان فدراسیون بوکس گفت: بوکس ایران ظریفت مدال آوری در بازی‌های المپیک و آسیایی را دارد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: برای تلاش ۲۷ ساله ناطق نوری در فدراسیون بوکس خسته نباشید می گویم چون او در این سالها انرژی مضاعفی برای راه اندازی و پیشرفت بوکس صرف کرد.

وی افزود: کار کردن در بوکس سخت است اما با توجه به تحولات موجود و نگاه جدی و با برنامه برای حضور در برنامه های برون مرزی راه مدال آوری باز شده است.

معاون وزیر ورزش گفت: بوکس هم می تواند در عرصه بین المللی قدرتمندتر حاضر شود. اکنون ناطق نوری احساس کرد برای پیشرفت سریعتر و استفاده از ظرفیت موجود راه را برای جوانترها باز کند.

وی ادامه داد: نگاه وزارت ورزش به بوکس این است که این رشته ظرفیت مدال آوری در بازیهای المپیک و آسیایی دارد و نیاز به برنامه منسجم تر دارد.

داورزنی در خصوص سرپرستی افشین داوری در فدراسیون بوکس هم گفت: او برای برگزاری مجمع انتخاباتی ۶ ماه فرصت دارد و باید شرایط را اجرایی کند. ماموریت بعدی داوری هم آماده سازی تیم ملی در این مدت برای بازیهای اسیایی ۲۰۱۸ و المپیک آینده است و باید برنامه فدراسیون را دنبال کند. سرپرست فدراسیون باید از همه ظرفیت موجود در بوکس کشور استفاده کند.

وی افزود: انتظار من از همه اهالی این است که به سرپرست فدراسیون کمک کنند تا برنامه های فدراسیون را پیگیری کنند و وزارتخانه هم کماکان در کنار فدراسیون است و از آن حمایت می کند تا طبق قانون انتخابات برگزار شود.

افشین داوری هم در مراسم تودیع و معارفه اظهار داشت: برای موفقیت بوکس ایران باید دست به دست هم دهیم و کارها را با سرعت بیشتر پیش ببریم.

وی همچنین ضمن تقدیر از زحمات احمد ناطق نوری افزود: فدراسیون و جامعه بوکس برنامه ای برای تقدیر از احمد ناطق نوری پدر بوکس ایران برگزار خواهد کرد تا از زحمات این مرد بزرگ تقدیر به عمل بیاید. او حق زیادی بر گردن ورزش کشور بخصوص بوکس دارد و جامعه ورزش کشور قدردان زحمات او خواهد بود.

آخرین اخبار

تثبیت یا انتقام؟!
تثبیت یا انتقام؟!
قهرمانان و مدعیان پر وزن و میان وزن گلوری در GLORY 55 نیویورک به مصاف یکدیگر خواهند رفت.