www.khabarrazmavar.ir

با حضور چهره‌های ورزشی و در ورزشگاه عضدی رشت

شناسه خبر : 12928 ۱۶:۰۵ ۱۳۹۷/۰۷/۰۸

مراسم تشییع پیکر قهرمان کیک بوکسینگ جهان برگزار شد + عکس

مراسم تشییع پیکر مرحوم سیدمصطفی رضازاده سرمربی سابق تیم های ملی موی تای و کیک بوکسینگ کشورمان امروز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، روز گذشته که یک تصادف در مسیر رستم آباد رودبار به امامزاده هاشم رشت رخ داده بود که سیدمصطفی رضازاده سرمربی سابق تیم‌های ملی موی تای و کیک بوکسینگ کشورمان برای کمک به حادثه دیدگان تصادف دو خوردوی دیگر از خودروی خود پیاده شده بود، یک خودروی نیسان با وی و یکی از مصدومان برخورد کرده و سید مصطفی رضازاده قهرمانانه، جان به جان آفرین تسلیم می کند. مراسم تشییع پیکر مرحوم سید مصطفی رضازاده پهلوان و سرمربی اسبق تیم ملی کیک بوکسینگ ایران امروز(یک شنبه هشتم مهرماه) در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار شد.

سید مصطفی رضازاده بنیانگذار کیک بوکسینگ و موی تای در گیلان و اولین کاپیتان تاریخ کیک بوکسینگ ایران بود که در سه رشته تکواندو، کیک بوکسینگ و موی تای بعنوان ملی پوش و مربیگری ملی ۵ رشته رزمی را در کارنامه خود دارد.

مصطفی رضازاده در باشگاه عقاب المپیک پرورش دهنده قهرمانان بزرگی همچون آرمین هادی پور از قهرمانان تکواندوی آسیا و جهان و بسیاری قهرمانان دیگر بود.

وی عنوان کاپیتان تیم ملی، مدال طلای رقابت های کیک بوکسینگ جهان در اتریش و به عنوان مربی، نایب قهرمانی کیک بوکسینگ آسیا در ماکائو را در کارنامه ورزشی خود داشت.

گروه رزم آور ضایعه درگذشت مرحوم رضا زاده را به جامعه ورزش و خانواده وی تسلیت می‌گوید.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!