www.khabarrazmavar.ir

با حضور چهره‌های ورزشی و در ورزشگاه عضدی رشت

شناسه خبر : 12928 ۱۶:۰۵ ۱۳۹۷/۰۷/۰۸

مراسم تشییع پیکر قهرمان کیک بوکسینگ جهان برگزار شد + عکس

مراسم تشییع پیکر مرحوم سیدمصطفی رضازاده سرمربی سابق تیم های ملی موی تای و کیک بوکسینگ کشورمان امروز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، روز گذشته که یک تصادف در مسیر رستم آباد رودبار به امامزاده هاشم رشت رخ داده بود که سیدمصطفی رضازاده سرمربی سابق تیم‌های ملی موی تای و کیک بوکسینگ کشورمان برای کمک به حادثه دیدگان تصادف دو خوردوی دیگر از خودروی خود پیاده شده بود، یک خودروی نیسان با وی و یکی از مصدومان برخورد کرده و سید مصطفی رضازاده قهرمانانه، جان به جان آفرین تسلیم می کند. مراسم تشییع پیکر مرحوم سید مصطفی رضازاده پهلوان و سرمربی اسبق تیم ملی کیک بوکسینگ ایران امروز(یک شنبه هشتم مهرماه) در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار شد.

سید مصطفی رضازاده بنیانگذار کیک بوکسینگ و موی تای در گیلان و اولین کاپیتان تاریخ کیک بوکسینگ ایران بود که در سه رشته تکواندو، کیک بوکسینگ و موی تای بعنوان ملی پوش و مربیگری ملی ۵ رشته رزمی را در کارنامه خود دارد.

مصطفی رضازاده در باشگاه عقاب المپیک پرورش دهنده قهرمانان بزرگی همچون آرمین هادی پور از قهرمانان تکواندوی آسیا و جهان و بسیاری قهرمانان دیگر بود.

وی عنوان کاپیتان تیم ملی، مدال طلای رقابت های کیک بوکسینگ جهان در اتریش و به عنوان مربی، نایب قهرمانی کیک بوکسینگ آسیا در ماکائو را در کارنامه ورزشی خود داشت.

گروه رزم آور ضایعه درگذشت مرحوم رضا زاده را به جامعه ورزش و خانواده وی تسلیت می‌گوید.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴