www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12578 ۰۹:۰۳ ۱۳۹۷/۰۵/۲۴

مراسم بدرقه تیم های ملی فدراسیون ورزش های رزمی به بازی های آسیایی

مراسم بدرقه دو تیم ملی سامبو و پنچاک سیلات فدراسیون ورزش های رزمی که برای نخستین بار جواز حضور در رقابت های آسیایی را دریافت کردند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مراسم بدرقه دو تیم ملی فدراسیون ورزش های رزمی که برای نخستین بار جواز حضور در رقابت های آسیایی را دریافت کردند ساعت ۱۱ صبح دیروز ۲۳مردادماه ۱۳۹۷ با حضور ” محمود رشیدی”رئیس فدراسیون ، ” علیرضا امینی ” نائب رئیس و مدیر سازمان تیم های ملی، میترا کریمی ” نائب رئیس بانوان فدراسیون و”فرهنک شادنیا ” دبیر کل فدراسیون برگزار شد.

در آغاز این مراسم ” علیرضا امینی” گزارشی از عملکرد تیم های ملی ارائه نمود و از زحمات ریاست فدراسیون جهت تامین شرایط لازم برای اردوهای آماده سازی هر دو تیم و ایجاد انگیزش با حضور مکرر خود در حین اردوها بین ورزشکاران وحمایت های مالی ایشان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این مراسم، ” محمود رشیدی” از زحمات تمامی مربیان و ورزشکاران تشکر کرده و برای آنها آرزوی موفقیت و سربلندی کرد .

وی افزود : شما رزمی کاران در این آوردگاه سفیران صلح، دوستی و نیکی در اخلاق و رفتار هستید و امیدوارم این پیام را در حین رقابت با حریفان خود به شایستگی به جهانیان نشان دهید.

لازم بذکر است  در این مراسم ” جمشید گیوه چی” قهرمان ارزنده و کاپیتان اسبق تیم های ملی کیک بوکسینگ و موی تای فدراسیون به عنوان میهمان ویژه حضور یافت و ریاست فدراسیون با اهداء تقدیرنامه از تمام تلاش ها و زحمات وی تقدیر نمود.

این مراسم با حضور ۲ سرمربی آقا، ۱ مربی آقا، ۲مربی خانم،  ۸ ورزشکار دربخش  آقایان و ۵ رزمی کار در بخش بانوان از دو تیم سامبو و پنچاک سیلات حضور داشتند.

آخرین اخبار

آزمون سخت برای خان!
آزمون سخت برای خان!
امیر خان برای به دست آوردن کمربند قهرمانی WBO دسته ولترویت به مصاف کرافورد می رود.
لغو مبارزه AJ و Big Baby
لغو مبارزه AJ و Big Baby
با مثبت اعلام شدن نتیجه تست دوپینگ جارِل میلِر مبارزه او برابر آنتونی جاشوا کنسل شد.