www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13451 ۰۹:۴۸ ۱۳۹۷/۱۰/۰۳

مدنی هم حریف اسطوره موآی تای نشد!

جمال مدنی در فینال تورنمنت قهرمانی ۶۷ کیلوگرم THAI FIGHT نتیجه را به سانچای افسانه ای واگذار کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم‌آور ، رویداد THAI FIGHT ناخون راچاسیما تایلند شنبه برگزار شد.

در مهمترین مبارزه این مسابقات که فینال تورنمنت چهار نفره قهرمانی وزن ۶۷ کیلوگرم بود جمال مدنی به مصاف سانچای اسطوره تایلندی موآی تای رفت و پس از سه راند مبارزه نتیجه را با رای متحد داوران واگذار کرد تا بدین ترتیب پس از مسعود ایزدی،وحید شهبازی،رامین معظمی و امیر علی ناصری پنجمین فایتر ایرانی لقب گیرد که برابر سانچای موفق به طلسم شکنی نشد.اسطوره تایلندی با این پیروزی رکورد ۴۳ پیروزی پیاپی را در کارنامه خود به ثبت رسانید.

در بخش سوپرفایت های این مسابقات نیز سعید صالحی برابر راچاسینگ از تایلند با ناک اوت شکست خورد.فرهاد مَندومی نیز در مقابل پوتوتو سور پاتاگاس از تایلند با ناک اوت در راند نخست باخت و ایمان علیپور نیز در مبارزه با پیچیتچای شکست را پذیرا شد.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.