www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9501 ۲۰:۵۱ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴

مدال طلای بازی‌های همبستگی بر گردن نماینده جودوی ایران

نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم جودوی ایران با شکست حریف ترک، به مدال طلای بازی‌های همبستگی اسلامی رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سعید  مولایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم ایران در دیدار نهایی بازی‌های همبستگی اسلامی مقابل ایکر گلدورن از ترکیه به پیروزی رسید و مدال طلای این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

مولایی پیش از این در دور نخست استراحت کرد، سپس سردار جومیف از ترکمنستان را در ۱۰ ثانیه ایپون کرد و در نیمه نهایی نیز مقابل ولادیمیر زولویف از قرقیزستان به برتری دست یافت.

دیگر نماینده جودو ایران در این رقابت‌ها علیرضا خجسته بود که دیروز (شنبه) مدال برنز این رقابت‌ها را از آن خود کرد تا تیم دو نفره جودو ایران در این رقابت‌ها به یک مدال طلا و یک برنز برسد.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.