www.khabarrazmavar.ir

پیامدهای درگیری بعد از مبارزه

شناسه خبر : 12957 ۱۲:۵۵ ۱۳۹۷/۰۷/۱۵

محرومیت و جریمه در انتظار حبیب ماگمدوف

رئیس سازمان UFC از محرومیت و جریمه برای حبیب نورماگمدوف خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از خبرگزاری تاس، بعد از مبارزه حبیب نورماگمدوف و کونور مک گریگور که با برتری مبارز روس به پایان رسید، درگیری‌های زیادی رخ داد و باعث شد حتی عده‌ای از هواداران دو مبارز نیز وارد قفس شوند و درگیرها به سکوها نیز کشیده شد.

حمله حبیب نورماگمدوف به حریف تمرینی مک گریگور باعث بروز این درگیری‌ها شد. در همین رابطه دانا وایت رئیس سازمان UFC گفت: ممکن است حبیب را با محرومیت و جریمه روبرو کنیم. اگر محرومیت او طولانی مدت باشد ممکن است کمربند قهرمانی را از او بگیریم. رفتاری که او بعد از مبارزه داشت مورد پسند نیست و قطعا با او برخورد خواهد شد. این یک ورزش است و کسانی که به مک گریگور حمله کردند رفتار درستی نداشتند. این مبارزه نیست. اگر دوست دارند مبارزه کنند باید اعلام کنند.

هم‌چنین چک پاداش حبیب فعلا به او پرداخت نشده است و در اختیار سازمان است و این در حالی است که پاداش حضور مک گریگور در این مسابقه به او پرداخت شده است.

البته حبیب نورمگمدوف بعد از این مبارزه از رفتار خود عذرخواهی کرد و گفت: من از رفتاری که بعد از این مبارزه داشتم عذرخواهی می‌کنم. MMA درباره درگیری و دشنام دادن نیست. من از رفتار خودم عذرخواهی می‌کنم ولی چرا یک نفر به خود اجازه می‌دهد به مذهب و پدر من توهین کند. می دانم که پدرم وقتی به خانه بروم من را تنبیه خواهد کرد ولی من قهرمان شکست ناپذیر هستم.

او همچنین اعلام کرد، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با او تماس داشته و این پیروزی را به او تبریک گفته است.

آخرین اخبار

تغییرات در هیات رئیسه فدراسیون جهانی بوکس/ نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB
تغییرات در هیات رئیسه فدراسیون جهانی بوکس/ نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB
پس از کناره گیری "غفور رحیموف" رئیس ازبکستانی از اتحادیه جهانی بوکس (آیبا)تغییرات در هیات رئیسه آغاز خواهد شد اما رضا نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB به مدت سه سال دیگر عضو این کمیسیون باقی خواهد ماند.