www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10957 ۱۵:۱۴ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰

محجوب مهمان ناخوانده لیست اعزامی های جودو / کادر فنی از نوری دل کند!

تیم ملی جودو در ادامه دیدارهای تدارکاتی خود و در حالی که مدال آوری جز سعید ملایی ندارد، این بار قرار است بعد از یک سال از ملی پوش سنگین وزن سابق خود استفاده کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جواد محجوب ملی پوش پرافتخار تیم ملی جودو آخرین بار در اردیبهشت ماه سال رقابتهای گرندپری قزاقستان روی تاتامی رفت و با مدال برنز بازگشت وی پس از این تاریخ به دلیل اختلاف نظر با کادر فنی و به ویژه رئیس فدراسیون از اردوها خارج شد و حتی در برهه ای از زمان قصد داشت در mma فعالیت کند، اما در نهایت گویا مشکلات مالی باعث شد تا زمزمه بازگشت سنگین وزن ایران که سهمیه المپیک هم گرفته بود به تیم ملی جودو شنیده شود .

محجوب بعد از حدود یک سال بدون سروصدا به اردو بازگشت و در لیست نفرات اعزامی به رقابت های گرنداسلم قرار گرفت تا شاید راه حلی برای مشکل تک مدالی شود.

رقابت های گرنداسلم هلند طی روزهای ۲۶ تا ۲۸ آبان ماه برگزار می شود و تیم ملی جودو ایران با ترکیب هشت جودوکار در شش وزن در این پیکارها شرکت می کند تا کنون ۲۷۴ جودوکار از ۴۹ کشور برای حضور در این رقابتها ثبت نام کرده اند.

سرمربیگری تیم ملی بزرگسالان را محمد منصوری بر عهده دارد و طبق تصمیم کادرفنی باوجود نتایج ضعیف چند ملی پوش تنها وحید نوری سرانجام از فهرست تیم ملی کنار گذاشته شد تا ایران در وزن ۹۰- کیلوگرم نماینده ای در این مسابقات نداشته باشد.

محمدرشنونژاد در وزن ۶۰- کیلوگرم، قاسم نوری زاده در وزن ۶۶- کیلوگرم، مهدی فتحی پور و محمد محمدی بریمانلو در وزن ۷۳- کیلوگرم، سعید ملایی در وزن ۸۱- کیلوگرم، رامین صفویه و رضا رضایی در وزن ۱۰۰- کیلوگرم و جواد محجوب در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم در رقابت های گرنداسلم هلند شرکت می کنند.

نکته قابل توجه ثبت نام رامین صفویه در وزن -۱۰۰ کیلوگرم است که پیش از آن شایعه شده بود به خاطر درگیری با محمدرضا رودکی مسئول سازمان تیم های ملی از فهرست ملی پوشان خط خورده است هرچند وی در مصاحبه با خبرنگار رزم آور این موضوع را تکذیب کرده بود.

ابهام در اعزام ملایی

خبر بد برای جامعه جودو مصدومیت سعید ملایی است جودوکاری که در هر تورنمنتی موفق به کسب مدال شده است اما این بار میزان آسیب دیدگی ملایی جدی است و شنیده می شود وی احتمالا تا یک ماه آینده نباید تمرینات سنگین انجام دهد و ممکن است وی نتواند در رقابتهای گرندپری هلند شرکت کند.

باید دید باتوجه به اینکه هنوز مهلت ثبت نام برای حضور در این پیکارها باقی مانده و فهرستی قطعی از سوی فدراسیون اعلام نشده است آیا در لیست نفرات اعزامی تغییری صورت خواهد گرفت یا خیر.

آخرین اخبار

تثبیت یا انتقام؟!
تثبیت یا انتقام؟!
قهرمانان و مدعیان پر وزن و میان وزن گلوری در GLORY 55 نیویورک به مصاف یکدیگر خواهند رفت.