www.khabarrazmavar.ir

جودو قهرمانی جهان - آذربایجان؛

شناسه خبر : 12899 ۱۰:۲۵ ۱۳۹۷/۰۷/۰۴

محجوب به تاجیکستان باخت و حذف شد/ پایان کار جودو ایران با دو مدال

آخرین نماینده ایران در رقابتهای جودو قهرمانی جهان با قبول شکست برابر نماینده تاجیکستان از دور مسابقات حذف شد تا پرونده تیم سه نفره ایران با همان نقره و برنز بسته شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در روز پایانی بخش انفرادی رقابتهای جودو قهرمانی جهان مبارزات اوزان ۱۰۰+ مردان و ۷۸+ کیلوگرم جودوی قهرمانی جهان امروز چهارشنبه چهارم مهرماه  در بخش زنان برگزار می شود که جواد محجوب در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم به عنوان آخرین نماینده از تیم سه نفره کشورمان در این مسابقات در گام نخست باخت و حذف شد.

محجوب بعد از استراحت در دور نخست به مصاف «تیمور رحیم اف» از تاجیکستان رفت و در مدت ۲ دقیقه و ۵۸ ثانیه ضربه فنی شد و از دور مسابقات کنار رفت.

برای تیم ملی جودو ایران در این مسابقات سعید ملایی یک طلا و محمد محمدی بریمانلو یک برنز کسب کرده تا پس از حذف محجوب، پرونده تیم سه نفره ایران با همین دو مدال بسته شود.

این دوره  از مسابقات فردا پنجشنبه با برگزاری مسابقات بخش تیمی به پایان می رسد.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!