www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 822 ۱۸:۵۸ ۱۳۹۳/۱۰/۰۶

مجید زارعیان سرمربی تیم ملی جودو شد

شورای فنی فدراسیون جودو قهرمان پیشین آسیا را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب و معرفی کرد. به گزارش “رزم نیوز” ، شورای فنی فدراسیون جودو امروز شنبه با حضور تمامی اعضا جهت بررسی وضعیت تیم ملی جودو تشکیل جلسه داد. با توجه به طولانی شدن پروسه انتخاب مربی خارجی برای تیم ملی بزرگسالان […]

شورای فنی فدراسیون جودو قهرمان پیشین آسیا را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب و معرفی کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، شورای فنی فدراسیون جودو امروز شنبه با حضور تمامی اعضا جهت بررسی وضعیت تیم ملی جودو تشکیل جلسه داد. با توجه به طولانی شدن پروسه انتخاب مربی خارجی برای تیم ملی بزرگسالان و ضرورت حضور این تیم ملی در مسابقات کسب امتیاز ورودی المپیک در سال 2015 و همچنین اهمیت حضور در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا در سال آینده، انتخاب سرمربی برای تیم ملی در دستور کار این جلسه قرار گرفت.

در نهایت اعضا با بررسی شرایط گزینه‌های مورد نظر و با توجه به سوابق قهرمانی و مربیگری به اتفاق رای به انتخاب مجید زارعیان به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان دادند.

مجید زارعیان قهرمانی آسیا، 10 سال حضور مداوم در تیم ملی، سه سال سابقه هدایت تیم ملی جوانان، 12 سال مربیگری در تیم ملی بزرگسالان، حضور در دو دوره المپیک، سه دوره بازی‌های آسیایی و چهار دوره قهرمانی جهان به عنوان مربی تیم ملی، کارشناس ارشد تربیت بدنی و وزارت ورزش را در کارنامه خود دارد.

قرار است تا قبل از آغاز رقابتهای قهرمانی کشور همکاران زارعیان در تیم ملی انتخاب و معرفی شوند.

Razmnews-judo23

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.