www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11307 ۱۵:۰۹ ۱۳۹۶/۰۹/۲۹

مبارزه فلوید و کانر این بار در UFC ؟!

فلوید میودر برای مبارزه در UFC اعلام آمادگی کرد!

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، زمانی که کانر مک گرگور قهرمان دسته سبک وزن یو اف سی درباره یک مبارزه بوکس آن هم در برابر فلوید میودر افسانه ای صحبت می کرد بسیاری کانر را دیوانه خواندند.اکنون اخباری شنیده می شود که فلوید میودر برای مبارزه در هشت ضلعی UFC آنهم با قوانین MMA اعلام آمادگی کرده تا نشان دهد او از مک گرگور هم دیوانه تر است!

زمانی که میودر برای نخستین بار درباره توانایی و تمایلش برای مبارزه در UFC سخن گفت بسیاری آن را در حد یک حرف می دانستند تا اینکه جو روگان گزارشگر مشهور مسابقات یو اف سی هم اعلام کرد که فلوید با دانا وایت (رئیس UFC) صحبت های جدی در این رابطه داشته است. روگان گفت: “دانا به من گفت که فلوید خواهان یک توافق با UFC است. من به او پیام دادم که آیا فلوید واقعاً درباره مبارزه MMA حرفی زده؟دانا گفت آره او واقعاً دیوانه است. من گفتم که او کشته می شود اما هنوز هم درباره انجام آن حرف می زند”.

میودر هفته پیش در یک پرسش و پاسخ زنده گفت: “اگر بخواهم می توانم به UFC بروم و در هشت ضلعی مبارزه کنم. می توانم برای سه یا چهار مبارزه به توافق برسم و یک میلیارد دلار پول به دست آورم”.

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان نام فلوید میودر قطعاً می تواند پول ساز باشد ولی با توجه به اینکه فلوید هیچ تجربه ای در مبارزات MMA و مهارت های ندارد اگر واقعاً او چنین قصدی داشته باشد این کار او نتیجه ای جز شکست مفتضحانه نخواهد داشت.
آیا طرفدارن بوکس و میودر با این فکر فلوید موافقند؟ آیا مبارزه او در قفس یو اف سی جذاب خواهد بود؟ آیا او شانسی در برابر فایتران UFC خواهد داشت؟ نظر شما چیست؟!

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
قسمت ۵۸ مجله تصویری رزم آور ؛ آخرین گفتگوی امیر علی اکبری که ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته وچند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته وخود را برای مبارزه آماده می کند.
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
قسمت ۵۷ مجله تصویری رزم آور ؛ گفتگو با امیر مهدی زاده نابغه جهانی کاراته از شروع کاراته تا ازدواج و قهرمانی جهان و پشت پرده های رزمی