www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11992 ۱۹:۴۶ ۱۳۹۷/۰۱/۱۵

مبارزه دوم گلوکین و آلوارز کنسل شد!

جایگزین کانلو به زودی مشخص می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، گنادی گلوکین قهرمان دسته میان وزن جهان و دارنده عناوین WBC،WBA،IBO و IBF و کانلو آلوارز در تدارک نبرد دوم خود به تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۹۷ (پنجم ماه مِی ۲۰۱۸) بودند اما خبر مثبت اعلام شدن نمونه اولیه گرفته شده از کانلو طرفداران بوکس را شوکه کرد. با این حال آلوارز با اطمینان از پاک بودنش صحبت می کرد و امیدها برای برگزاری مبارزه ریمچ به قوت خود باقی بود تا اینکه سه شنبه شب خبرهای مربوط به کنار کشیدن آلوارز از مبارزه و کنسل شدن ریمچ به طور رسمی اعلام شد.

وجود ماده ای ممنوعه به نام کلنبوترول در چند تست پیش از مبارزه سایه محرومیت را بر سر آلوارز افکنده ولی آلوارز همچنان بر پاک بودن خود اصرار دارد و دلیل مثبت شدن آزمایش را استفاده ناآگاه از گوشت آلوده عنوان می کند:” من همیشه یک فایتر پاک بوده ام و همواره پاک خواهم ماند.می خواهم ثابت کنم تا شکی باقی نماند،من هرگز به طور عمد از کلنبوترول استفاده نکرده ام و چیزی هم برای پنهان کردن ندارم و می خواهم این روند آزاد و شفاف انجام شود”.

آلوارز امیدوار است تا در ملاقات ۱۸ آوریل با مسئولان NSAC (کمیسیون ورزشی ایالت نوادا) میزان محرومیتش را به شش ماه کاهش دهد اما تصمیم نهایی با توجه به مدارک و شواهد گرفته خواهد شد.

اما در سوی دیگر تام لوفلر (پروموتر گلوکین) گفت گنادی در همان تاریخ ۵ مِی برای دفاع از عناوین قهرمانی خود وارد رینگ خواهد شد و نام حریفش به زودی اعلام می شود.طبق گفته لُس آنجلس تایمز گری اُ سالیوان و دمیتریوس آندراده از نامزدهای اصلی برای جایگزینی آلوارز برای مبارزه با گلوکین هستند.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!