www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1043 ۱۷:۵۹ ۱۳۹۳/۱۱/۰۱

لیگ برتر ووشو در ایستگاه پایانی دور برگشت

هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر ووشو باشگاه‌های کشور فردا پنج‎شنبه در آکادمی ووشو برگزار خواهد شد تا چهره تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شود. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، در حالی که صعود دو تیم پارس جنوبی و پاس قوامین از گروه دوم این رقابتها قطعی شده، تیم های حاضر در […]

هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر ووشو باشگاه‌های کشور فردا پنج‎شنبه در آکادمی ووشو برگزار خواهد شد تا چهره تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، در حالی که صعود دو تیم پارس جنوبی و پاس قوامین از گروه دوم این رقابتها قطعی شده، تیم های حاضر در گروه اول رقابتهای خود را برگزار خواهند کرد.

بر همین اساس شهرداری بندرعباس که شانس صعود به عنوان تیم دوم را دارد در اولین دیدار خود به مصاف عمران اریکه خواهد رفت. سپس دانشگاه آزاد، صدرنشین این گروه که از قبل راهی مرحله نیمه نهایی شده به مصاف رنگ فیرزوه شیراز می‌رود و در آخرین بازی شهرداری بندرعباس و رنگ فیروزه شیراز مقابل هم صف آرایی خواهند کرد.

اما در حاشیه رقابتهای هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر ، هفته پایانی لیگ برتر جوانان نیز برگزار می شود. در رقابتهای نوبت صبح اردبیل به مصاف شهرداری بندرعباس و پاس قوامین می رود .

در رقابتهای نوبت عصر هم مقامت زنجان از شهرداری بندرعباس پذیرایی می کند و پاس قوامین به دیدار شهرداری خاش خواهد رفت. در لیگ برتر جوانان شهرداری خاش شانس کسب عنوان قهرمانی را دارد و دو تیم مقاومت زنجان و شهرداری بندرعباس برای کسب عناوین دوم و سوم مبارزه می کنند.

آخرین اخبار

همه یا هیچ!
همه یا هیچ!
آنتونی جاشوا و جوزف پارکر برای افزودن به تعداد کمربندهای قهرمانی خود به مصاف هم خواهند رفت.
احدی: مشکل بوکسورهای ایران با چند ماه تمرین حل نمی شود/ مبارزه روزبهانی در یک وزن بالاتر
احدی: مشکل بوکسورهای ایران با چند ماه تمرین حل نمی شود/ مبارزه روزبهانی در یک وزن بالاتر
سرمربی تیم ملی بوکس گفت: مشت زنان ما در رقابت های درون اردویی تمام تلاش خود را برای ارائه یک بازی قابل قبول انجام دادند اما مشکل اینجاست که عملکرد آنها با ۳ ماه یا ۶ ماه تمرین حل نمی شود و نیاز به زمان دارد.